Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:44)
Éreztem, hogy valaki meg fogja jegyezni.
Én 120-nál is egyedül hősködöm. Nagyjából már ismerem magam, hogy mikor fogy el az erőm, de pont hiányzik néha az a kis rásegítés, amivel mennem plusz egy.
én pont gondolkodtam tegnap hogy bennem rohadtul nincs erő
hiába van mondjuk elég durva mellem, 80-90 a max amivel nyomok, ezt már többen is mondták
meg mondjuk elég vicces is h egy feleakkora ember mint én 140be belenyom 5-6t, míg én kb a felével nyomok

ez persze nem baj, nincs sérülésveszély
Quote (daneeka10 @ 1 Aug 2012 09:43)
szerintem csak rontja a produktivitást mégegy ember, max a fekvenyomásnál hiányzik
persze, senki se örül egy olyan edzőtársnak aki végígpofázza az edzést
bevallom egyébként a srác akivel most toltam benne volt a hajlam, néha el is kezdett sztorizgatni, ilyenkor mindig meg is kértem hogy folytassuk inkább egy sör mellett máskor
This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 02:49am