d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev11041051061071081257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:46am
Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:44)
Éreztem, hogy valaki meg fogja jegyezni.

Én 120-nál is egyedül hősködöm. Nagyjából már ismerem magam, hogy mikor fogy el az erőm, de pont hiányzik néha az a kis rásegítés, amivel mennem plusz egy.


én pont gondolkodtam tegnap hogy bennem rohadtul nincs erő
hiába van mondjuk elég durva mellem, 80-90 a max amivel nyomok, ezt már többen is mondták
meg mondjuk elég vicces is h egy feleakkora ember mint én 140be belenyom 5-6t, míg én kb a felével nyomok :D ez persze nem baj, nincs sérülésveszély

Quote (daneeka10 @ 1 Aug 2012 09:43)
szerintem csak rontja a produktivitást mégegy ember, max a fekvenyomásnál hiányzik


persze, senki se örül egy olyan edzőtársnak aki végígpofázza az edzést

bevallom egyébként a srác akivel most toltam benne volt a hajlam, néha el is kezdett sztorizgatni, ilyenkor mindig meg is kértem hogy folytassuk inkább egy sör mellett máskor

This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 02:49am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:50am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:46am)
én pont gondolkodtam tegnap hogy bennem rohadtul nincs erő
hiába van mondjuk elég durva mellem, 80-90 a max amivel nyomok, ezt már többen is mondták
meg mondjuk elég vicces is h egy feleakkora ember mint én 140be belenyom 5-6t, míg én kb a felével nyomok :D ez persze nem baj, nincs sérülésveszély


nem minden a súly, bár a 80-90 nem túl delejes egy 110kg-s valakihez
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2012 02:50am
Quote (beni @ 1 Aug 2012 10:46)
B)

nekem valaki olyan kéne, aki nagyjából meg sem szólal az edzés alatt : D


Tervezzunk edzotars robotot: segit fekvenyomni, es a proteinshaket is kikeveri
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 1 2012 02:52am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 10:46am)
én pont gondolkodtam tegnap hogy bennem rohadtul nincs erő
hiába van mondjuk elég durva mellem, 80-90 a max amivel nyomok, ezt már többen is mondták
meg mondjuk elég vicces is h egy feleakkora ember mint én 140be belenyom 5-6t, míg én kb a felével nyomok :D ez persze nem baj, nincs sérülésveszély



amúgy az alkatomhoz képest, bennem sincsen erő :D
mikor elkezdek eljárni kondizni, 2 hét után már jobban meglátszik rajtam, mint másoknak hónapok után, viszont elég kellemetlen, mikor egy 50 kilós ropi gyerek 1.5x akkora súlyokkal szériázik, mint én
olyankor mindig elgondolkozom, hogy hányan gondolhatják azt, hogy csak valami szarral felfújtam magam, azt 2 hónap múlva már disznócomb karjaim lesznek, a 70-be meg beleszakadok
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:52am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 1 2012 09:50am)
Tervezzunk edzotars robotot: segit fekvenyomni, es a proteinshaket is kikeveri


Deal. Bár az életben nem ittam proteinshaket.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:53am
Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:50)
nem minden a súly, bár a 80-90 nem túl delejes egy 110kg-s valakihez


szabályosan nyomok egyébként, de szabálytalanul se menne több szal... :DD
más téren is relatív gyenge vagyok, pl bicepsz 10 kilós 1 kezessel max
addig leszarom míg növök, a látszat a lényeg
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 1 2012 02:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 1 2012 10:50am)
Tervezzunk edzotars robotot: segit fekvenyomni, es a proteinshaket is kikeveri


ha meg nem akarsz menni edzeni áramot vezet a zsákodba
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:55am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:53am)
szabályosan nyomok egyébként, de szabálytalanul se menne több szal... :DD
más téren is relatív gyenge vagyok, pl bicepsz 10 kilós 1 kezessel max
addig leszarom míg növök, a látszat a lényeg


A fekvenyomás nekem sem ment soha, 90 kilónál többel sosem nyomtam, de azért ez az 1kezes 10kilós bicepsz durva. :D Mekkora karod is van? ^^ Elég hülyén állhat az a kis fos a kezedben.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:55am
Quote (Saenchai @ 1 Aug 2012 09:52)
amúgy az alkatomhoz képest, bennem sincsen erő :D
mikor elkezdek eljárni kondizni, 2 hét után már jobban meglátszik rajtam, mint másoknak hónapok után, viszont elég kellemetlen, mikor egy 50 kilós ropi gyerek 1.5x akkora súlyokkal szériázik, mint én
olyankor mindig elgondolkozom, hogy hányan gondolhatják azt, hogy csak valami szarral felfújtam magam, azt 2 hónap múlva már disznócomb karjaim lesznek, a 70-be meg beleszakadok


lányok előtt se lehet powerkedni :(

Quote (Bendeguz @ 1 Aug 2012 09:55)
A fekvenyomás nekem sem ment soha, 90 kilónál többel sosem nyomtam, de azért ez az 1kezes 10kilós bicepsz durva. :D Mekkora karod is van? ^^ Elég hülyén állhat az a kis fos a kezedben.


46os :D
bár nekem inkább a tricepszem ami elég brutális, az adja főleg a karom tömegét
persze szabályosan végzem, nem viszek bele semmiféle lendületet és kizárok mindenféle segédizmot, úgy azért nehezebb mint limbálni a 20 kilóst

This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 02:57am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:57am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:53am)
szabályosan nyomok egyébként, de szabálytalanul se menne több szal... :DD
más téren is relatív gyenge vagyok, pl bicepsz 10 kilós 1 kezessel max
addig leszarom míg növök, a látszat a lényeg


10kg-s? Uh.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071081257Next
Add Reply New Topic New Poll