d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1104105106107108198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 3 2013 08:03am
>még 1 hét a következő SSY, Chihayafuru, JoJo meg PP részig



This post was edited by Rawen on Mar 3 2013 08:06am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 3 2013 08:35am
Quote (Rawen @ Mar 3 2013 03:03pm)
>még 1 hét a következő SSY, Chihayafuru, JoJo meg PP részig

http://2.imgland.net/dCdBje.jpg


>>>
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Mar 3 2013 08:38am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 3 2013 09:30am
Quote (Rawen @ Mar 3 2013 03:03pm)
>még 1 hét a következő SSY, Chihayafuru, JoJo meg PP részig

http://2.imgland.net/dCdBje.jpg


Pedig azt remeltem az elsö kört megmutatjak ezen a heten.

Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Mar 3 2013 09:51am
aprilis 24 Evangelion 3.0 blu-ray release <3
pont megteszi nevnapi ajandeknak
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 3 2013 06:41pm
Quote (InfamousMythos @ 3 Mar 2013 17:51)
aprilis 24 Evangelion 3.0 blu-ray release <3
pont megteszi nevnapi ajandeknak


a szuletesnapom :')
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 4 2013 01:58am
Quote (Karan2_Returned @ 3 Mar 2013 16:30)
Pedig azt remeltem az elsö kört megmutatjak ezen a heten.

http://4.imgland.net/QwPLLW.gif


Pont azon gondolkodtam a rész közben, hogy teljesen jól haladnak, nekem tetszik a tempó.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 5 2013 02:57am
Nekiálltam a G-Senjou-nak, eléggé tetszik de azért nem különösebben próbálták rejtegetni, hogy az mc az Maou is egyben, hamar rá lehetett jönni meg hamar egyértelműsítették(vagy csak rövid a VN és előrébb járok mint gondolom meg lassabbakhoz vagyok szokva), ott vagyok, hogy elrabolták Hirakot és most otthagyta Kyousuke Usamit a ház előtt, hogy várjon a váltságdíjjal. Nem nagyon van eddig best girl, Usami talán de igazából neki is vannak idegesítő pillanatai.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 5 2013 04:20am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 5 2013 04:37pm
Quote (Rawen @ Mar 5 2013 09:57am)
Nekiálltam a G-Senjou-nak, eléggé tetszik de azért nem különösebben próbálták rejtegetni, hogy az mc az Maou is egyben, hamar rá lehetett jönni meg hamar egyértelműsítették(vagy csak rövid a VN és előrébb járok mint gondolom meg lassabbakhoz vagyok szokva), ott vagyok, hogy elrabolták Hirakot és most otthagyta Kyousuke Usamit a ház előtt, hogy várjon a váltságdíjjal. Nem nagyon van eddig best girl, Usami talán de igazából neki is vannak idegesítő pillanatai.


Nem spoilerezek, de ajanlom hogy olvassad el az összes routeot (vagy amelyikeket tervezted) mielött vegzel az utolsoval.

Quote (Rawen @ Mar 5 2013 11:20am)


Ennek a filmnek nem tudom mi ertelme a sok higurashi fanservice csacsisag utan.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108198Next
Add Reply New Topic New Poll