Quote (Rawen @ Mar 5 2013 09:57am)
Nekiálltam a G-Senjou-nak, eléggé tetszik de azért nem különösebben próbálták rejtegetni, hogy az mc az Maou is egyben, hamar rá lehetett jönni meg hamar egyértelműsítették(vagy csak rövid a VN és előrébb járok mint gondolom meg lassabbakhoz vagyok szokva), ott vagyok, hogy elrabolták Hirakot és most otthagyta Kyousuke Usamit a ház előtt, hogy várjon a váltságdíjjal. Nem nagyon van eddig best girl, Usami talán de igazából neki is vannak idegesítő pillanatai.
Nem spoilerezek, de ajanlom hogy olvassad el az összes routeot (vagy amelyikeket tervezted) mielött vegzel az utolsoval.
Quote (Rawen @ Mar 5 2013 11:20am)
Ennek a filmnek nem tudom mi ertelme a sok higurashi fanservice csacsisag utan.