Quote (Liliomtipro @ 24 Mar 2012 01:48)
w3at sem jatszottal ha jol emlekszem, mégis mindig azt nézted

ohh én mindent nézek

w3-azni sokat w3-aztam, főleg footmaneztem (olyan butított dota)
de normál w3-t nézni szerettem, ahogy SC2-t
jaaj... úgy hiányoznak a w3 meccsek... jobban élveztem őket mint SC2-t

Quote (Rawen @ 24 Mar 2012 01:43)
Nem tudom kell-e még valakinek de maradt egy guest keyem régebbről szóval oda tudom adni annak aki ír egy mail címet.
elkelt
az mit takar?
