d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11041051061071084683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 22 2012 05:26pm
Quote (ReDEyeS @ 23 Mar 2012 00:25)
most jöhet a felhördülés

életemben nem játszottam :D


ja LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 22 2012 05:30pm
Quote (Rawen @ 23 Mar 2012 01:26)
ja LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


csak szeretem nézni :)

szakállas vicc on :

nem LOL, Dota :D

This post was edited by ReDEyeS on Mar 22 2012 05:31pm
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Mar 22 2012 05:46pm
jónak tűnik ez a dota2, az alapra emlékeztet :dd
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 22 2012 05:52pm
Quote (fleSs @ 23 Mar 2012 01:46)
jónak tűnik ez a dota2, az alapra emlékeztet :dd


nekem is ezért tetszik... a lol kifejezetten kiborított :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2012 05:43pm
Nem tudom kell-e még valakinek de maradt egy guest keyem régebbről szóval oda tudom adni annak aki ír egy mail címet.
elkelt

This post was edited by Rawen on Mar 23 2012 05:52pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 23 2012 05:48pm
Quote (ReDEyeS @ Mar 23 2012 01:25am)
most jöhet a felhördülés

életemben nem játszottam :D


w3at sem jatszottal ha jol emlekszem, mégis mindig azt nézted :thumbsup:
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 23 2012 06:02pm
Quote (Liliomtipro @ 24 Mar 2012 01:48)
w3at sem jatszottal ha jol emlekszem, mégis mindig azt nézted :thumbsup:


ohh én mindent nézek :D

w3-azni sokat w3-aztam, főleg footmaneztem (olyan butított dota)

de normál w3-t nézni szerettem, ahogy SC2-t

jaaj... úgy hiányoznak a w3 meccsek... jobban élveztem őket mint SC2-t :(

Quote (Rawen @ 24 Mar 2012 01:43)
Nem tudom kell-e még valakinek de maradt egy guest keyem régebbről szóval oda tudom adni annak aki ír egy mail címet.
elkelt


az mit takar? :drool:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2012 06:04pm
Quote (ReDEyeS @ 24 Mar 2012 01:02)
ohh én mindent nézek :D

w3-azni sokat w3-aztam, főleg footmaneztem (olyan butított dota)

de normál w3-t nézni szerettem, ahogy SC2-t

jaaj... úgy hiányoznak a w3 meccsek... jobban élveztem őket mint SC2-t :(



az mit takar? :drool:


Régen mindenki aki kapott beta keyt kapott mellé még 2-t amit odaadhatott másoknak ezek voltak a gift/guest keyek.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 23 2012 06:13pm
Quote (ReDEyeS @ Mar 24 2012 02:02am)
ohh én mindent nézek :D

w3-azni sokat w3-aztam, főleg footmaneztem (olyan butított dota)

de normál w3-t nézni szerettem, ahogy SC2-t

jaaj... úgy hiányoznak a w3 meccsek... jobban élveztem őket mint SC2-t :(



az mit takar? :drool:


hát gyere warcraftolni, én a mai napig játszom 3v3-at

This post was edited by Liliomtipro on Mar 23 2012 06:18pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2012 06:22pm
13:45
15:00
16:15
17:30
18:00
21:00
Lesz ma mit nézni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071084683Next
Add Reply New Topic New Poll