d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1104105106107108327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 20 2012 06:44am
Quote (Anarkin @ 20 Dec 2012 14:43)
never heard of it

(ezt műveli az emberrel a 3 dimat..)


minden 3. szava angol lesz?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 07:11am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2012 11:59am)
algoritmusok nincs meg de matekból korrepetálsz? :O




én simán el mentem volna a pázmányra, csak boss tájékoztatott h az nem opció :D "elte only.."

amúgy pl. anál1-3 tanárunk pázmányon is tanít, i was lik wat.. aztán megtudtam hogy mennyit keres és megértettem..


algoritmusok picit más mint az analízis meg diszkrét matek meg a lineáris algebra

csörgő bácsi, vagy ki?
többi karon nincs analízis (ha jól tudom), itt meg más analízis tanár nem tanít eltén (ha jól tudom), úgyhogy valszeg csörgő papa lesz az

This post was edited by xGurke on Dec 20 2012 07:14am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 20 2012 07:23am
Quote (xGurke @ 20 Dec 2012 14:11)
algoritmusok picit más mint az analízis meg diszkrét matek meg a lineáris algebra

csörgő bácsi, vagy ki?
többi karon nincs analízis (ha jól tudom), itt meg más analízis tanár nem tanít eltén (ha jól tudom), úgyhogy valszeg csörgő papa lesz az


y picit más
2 nap alatt tanulható, míg matekból meg 2*30 db 1 oldalas tétel van ^^

Csörgő bizony
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 20 2012 07:39am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2012 02:23pm)
y picit más
2 nap alatt tanulható, míg matekból meg 2*30 db 1 oldalas tétel van ^^

Csörgő bizony


a lánya most gólya nálunk, ittam már vele, de tanított is az öreg, joarc :D

amugy tőlünk is tanítanak eltén, pl rácz andrás, hálózatokat(törzsmókusnak kell hívni)


mellelseg nekünk az algoritmusok benne voltak dm2ben, de most külön tárgyként tanultuk algoritmusok és adatszerkezetek néven, c++ban adatszerkezeteket és algoritmusokat programoztunk

This post was edited by anyd on Dec 20 2012 07:44am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 09:55am
Quote (Anarkin @ Dec 20 2012 01:23pm)
y picit más
2 nap alatt tanulható, míg matekból meg 2*30 db 1 oldalas tétel van ^^

Csörgő bizony



_
2
nap
alatt
tanulható
_
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Dec 20 2012 03:25pm
Quote (xGurke @ Dec 20 2012 11:23am)
nem is jelentkeztem eltér/bme-re, mert egyiket se szeretem
ja és bme-seknek segítek matekból/progból
gyere rám


én meg neked. ennyi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 03:27pm
Quote (kuzdithom @ Dec 20 2012 09:25pm)
én meg neked. ennyi


neked meg valami corvinuszos segít, tuti

WHERE IS OUR GOD NOW.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 23 2012 12:57pm
Quote (xGurke @ 20 Dec 2012 16:55)
_
2
nap
alatt
tanulható
_


én többet nem készültem rá és 5-ös gyakorlat után csináltam egy 4-es elméleti vizsgát (azt is azért, mert feltételeztem hogy ők is tudják mit kérnek számon, és nem írtam le az egyértelmű dolgokat : D mindenhol azért volt hiányjel hogy "nem magyarázok eleget" -- mondjuk akkor persze felmerül a kérdés, hogy miként tudtam leírni egy 15 soros algoritmust, na mindegy)

matek se mondom hogy sokkal rosszabb, ma délután megtanultam anál2 "beugrókat" (definíciók), csak ott azért van 30 tétel is, amiből 1-et kérdeznek, gl with that
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2012 09:37am
Nalunk adatszerkezetek es algoritmusok volt a targy neve
Ingyen 5 kredit, egy analizis szerintem szarabb, anal2 foleg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108327Next
Add Reply New Topic New Poll