d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1104105106107108799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Nov 9 2011 12:35pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 9 2011 12:38pm
Quote (beni @ Nov 9 2011 12:53pm)
tényleg nem értem, hogy tud valaki ilyen zenét hallgatni

ez valami förtelem


miszter baszta a wesztergomi repper
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2011 12:40pm
Quote (beni @ 9 Nov 2011 12:53)
tényleg nem értem, hogy tud valaki ilyen zenét hallgatni

ez valami förtelem


szerintem is okádék pedig fiatal vagyok és a rap sem áll távol tőlem
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 9 2011 02:12pm

Gergő
IDEG!!!! :@
Like · · 56 minutes ago ·
Diána likes this.

Bálint ‎?:)
53 minutes ago · Like

Gergő majd elmondom
50 minutes ago · Like

Bálint level?:) ird le!
49 minutes ago · Like

Gergő túl hosszú...holnap elmondom
46 minutes ago · Like

Bálint ugyse fogod...tema roviden;)
46 minutes ago · Like

Bálint ‎???:)
38 minutes ago · Like
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 9 2011 02:13pm
Quote (tevetava @ 9 Nov 2011 21:12)
Gergő
IDEG!!!! :@
Like ·  · 56 minutes ago ·
Diána likes this.

Bálint ‎?:)
53 minutes ago · Like

Gergő  majd elmondom
50 minutes ago · Like

Bálint level?:) ird le!
49 minutes ago · Like

Gergő túl hosszú...holnap elmondom
46 minutes ago · Like

Bálint ugyse fogod...tema roviden;)
46 minutes ago · Like

Bálint ‎???:)
38 minutes ago · Like


???:)
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 10 2011 06:28pm


Born on 10 February 1992
Born on 10 February 1992
Born on 10 February 1992
Born on 10 February 1992
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 11 2011 01:10pm
Quote
South Parkban vagyunk lássuk a felállást ..menj az adatlapodra és nézd meg ki kicsoda .. csak az első öt emberre lesz szükség :D

Eric : xx akire mindig azt mondják h dagat :D
Kyle :xx akit mindig le zsidóznak :D
Stan : xx aki mindig hány ha Wendy hozzá szól :D
Kernny : xx aki mindig meghal :D
Wendy : xx :D Stan csaja :DD


most komolyan, ilyen faszságokat minek kirakni?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 11 2011 01:13pm
Quote (lakatosmegatron @ 11 Nov 2011 20:10)
most komolyan, ilyen faszságokat minek kirakni?


összehozza a haverokat
amúgy dunno. szerencsére az ismeretségemben az ilyesmi nemigen dívik.
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Nov 11 2011 01:15pm
Quote (Aston @ Nov 11 2011 08:13pm)
összehozza a haverokat
amúgy dunno. szerencsére az ismeretségemben az ilyesmi nemigen dívik.


az ilyeneket általában letiltom, de valahogy időről-időre mindig megakad a szemem ilyen baromságokon.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 11 2011 01:20pm
Quote (lakatosmegatron @ 11 Nov 2011 21:15)
az ilyeneket általában letiltom, de valahogy időről-időre mindig megakad a szemem ilyen baromságokon.


minden updatet, mindent letilttottam mindenkinel, igy kaptam egy hasznalhato facebookot.. tudom ajanlani..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108799Next
Add Reply New Topic New Poll