d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1104105106107108660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 08:33am
Quote (ecneB @ 1 Dec 2011 15:13)
http://3.imgland.net/I10rz.png

almatlan ejszakanak nezek ma elebe..


pénteket csináltál a hétfőből vagy mi? :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 08:39am
Quote (Aston @ 1 Dec 2011 16:33)
pénteket csináltál a hétfőből vagy mi? :D


sms-ben max otodiket irtak, aztan jott a mail, hogy jon holnap. \o/
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 2 2011 09:25am
próbálgattam s2-t, meg n9-t, mindkettő fasza, nem tudom mi legyen
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 2 2011 09:26am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Dec 2011 17:25)
próbálgattam s2-t, meg n9-t, mindkettő fasza, nem tudom mi legyen


s2 for sure
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 2 2011 09:43am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Dec 2011 16:25)
próbálgattam s2-t, meg n9-t, mindkettő fasza, nem tudom mi legyen


n9-t még véletlenül sem. Menekülj a symbiantól.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 2 2011 09:49am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 2 2011 05:25pm)
próbálgattam s2-t, meg n9-t, mindkettő fasza, nem tudom mi legyen


noob vagy, ha ilyeneken gondolkozol

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 09:53am
5 ora es meg mindig nem hoztak meg. :@ Gecijo, hogy pont most van hetvege is.. :DDD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 01:59pm
Quote (ecneB @ 2 Dec 2011 17:53)
5 ora es meg mindig nem hoztak meg. :@ Gecijo, hogy pont most van hetvege is.. :DDD


k, megvan a velemenyem a t-rol is.. komolyan mondom ebben az orszagban mindenki leszarja vasarlokat/ugyfeleket? mi a kurva anyjaert irja azt a szaros ugyfelszolgalatos, hogy ma hozzak ki, ha majd csak hetfon fogjak?! IMAD
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 2 2011 02:00pm
Quote (ecneB @ 2 Dec 2011 20:59)
k, megvan a velemenyem a t-rol is.. komolyan mondom ebben az orszagban mindenki leszarja vasarlokat/ugyfeleket? mi a kurva anyjaert irja azt a szaros ugyfelszolgalatos, hogy ma hozzak ki, ha majd csak hetfon fogjak?! IMAD


lehet nem hallottad a csengőt és ott figyel az értesítő a ládában
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 2 2011 02:01pm
Quote (Aston @ 2 Dec 2011 22:00)
lehet nem hallottad a csengőt és ott figyel az értesítő a ládában


lehet, az is lehet, hogy csak szarnak az ugyfelekre. valoszinusegi ertekeket inkabb nem irok..
vater egesz nap itthon volt, direkt ezert nem ment sehova.. ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108660Next
Add Reply New Topic New Poll