jozef neked meg mi a kurvafasz bajod van már megint? mi a geciért kell flamelned??
kérdeztem a véleményüket, ő hozzászólt, telesen jogosan írt mindent, és én itt mindig arra vagyok kíváncsi hogy mire kell odafigyelnem.
ha nem bírod ki anélkül hogy ne vitatkozz minden másodpercben valakivel, akkor tényleg menj el innen kérlek, erre nagyon nem kíváncsi senki sem.
Quote (banyek @ Sep 12 2010 09:41pm)
tudd hol a helyed, es elobb bizonyits draga
bárki bármit mond, ez egy internetes fórum, kurvára nem tudom mit kell bizonyítania hozzád képest :S
This post was edited by AngryBug on Sep 12 2010 03:45pm