d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11041051061071082724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 07:07am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 14:59)
hmm, 5 warpgateböl kijön 5 stalker egyszerre
5 starportbol kijön 10 viking egyszerre
és most nézem majdnem annyiba kerül mint 1 stalker, jolvan


és melyk protossnak nincsen legalább 12 warpgateje?
mert endgamere már illene építeni annyit
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 07:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 01:07pm)
és melyk protossnak nincsen legalább 12 warpgateje?
mert endgamere már illene építeni annyit


jo oké, és melyik protoss massol stalkert endgémben?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 07:12am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 15:10)
jo oké, és melyik protoss massol stalkert endgémben?


én.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 07:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 01:12pm)
én.


röhögtem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 08:23am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 08:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 02:23pm)


hát nagyon epic
reaper reaper reaper
marine marauder
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 08:26am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 16:24)
hát nagyon epic
reaper reaper reaper
marine marauder


mer a stalker stalker stalker
immortal colossus
az epicebb MI
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 02:26pm)
mer a stalker stalker stalker
immortal colossus
az epicebb MI


ezzal az a baj hogy az immortal meg a colossus nem tier1es egység te nyomorult
és nem 50 mineralba kerül

This post was edited by sylke on Aug 22 2010 08:29am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 08:30am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 16:29)
ezzal az a baj hogy az immortal meg a colossus nem tier1es egység te nyomorult
és nem 50 mineralba kerül


sad story.
btw 5k dollár
rohadjon meg:c
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 04:30pm)
sad story.
btw 5k dollár
rohadjon meg:c


Quote (sylke @ Aug 22 2010 04:29pm)
ezzal az a baj hogy az immortal meg a colossus nem tier1es egység te nyomorult
és nem 50 mineralba kerül


szerintem noobok vagytok mindketten
valahonnan szerzek 1 guest keyt,mert már kattogok :D :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071082724Next
Add Reply New Topic New Poll