Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 04:30pm)
sad story.
btw 5k dollár
rohadjon meg:c
Quote (sylke @ Aug 22 2010 04:29pm)
ezzal az a baj hogy az immortal meg a colossus nem tier1es egység te nyomorult
és nem 50 mineralba kerül
szerintem noobok vagytok mindketten
valahonnan szerzek 1 guest keyt,mert már kattogok

:D