Quote (szabika @ 15 Jul 2010 12:38)
hmmmm...
Viszont látom, hogy nem is olyan egyedi megoldás, így már nem is kell :C
Pedig kinéztem fényvisszaverős piros festéket, mert rohatt jól nézhetne ki fényvisszaverősen

amúgy valami gebasz van a belsőkkel, legalábbis pikkpakk leereszt, a jó kurva életbe. beletuszkolni nehéz volt a friss gumit, kiszedni... kb lehetetlennek tűnik.

(nem az a szar amit mi tettünk fel, hanem az amit egyedül. Igaz, amitmi tettünk fel, az is leeresztett 3 nap alatt, az sem egészséges)