d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1104105106107108410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 15 2010 05:38am
Quote (Oberon_os @ Jul 15 2010 10:51am)
Inkább vedd meg azt a colnago ss-t ami a formánál volt, és add nekem, cserébe szexrabszolgád leszek életed végéig.


hmmmm...


Viszont látom, hogy nem is olyan egyedi megoldás, így már nem is kell :C
Pedig kinéztem fényvisszaverős piros festéket, mert rohatt jól nézhetne ki fényvisszaverősen :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 15 2010 05:41am
Quote (szabika @ 15 Jul 2010 13:38)
hmmmm...


Viszont látom, hogy nem is olyan egyedi megoldás, így már nem is kell :C
Pedig kinéztem fényvisszaverős piros festéket, mert rohatt jól nézhetne ki fényvisszaverősen :D


Lol dawg. Ha már átfested, akkor normális színűre.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 15 2010 05:42am
Quote (szabika @ 15 Jul 2010 12:38)
hmmmm...


Viszont látom, hogy nem is olyan egyedi megoldás, így már nem is kell :C
Pedig kinéztem fényvisszaverős piros festéket, mert rohatt jól nézhetne ki fényvisszaverősen :D


amúgy valami gebasz van a belsőkkel, legalábbis pikkpakk leereszt, a jó kurva életbe. beletuszkolni nehéz volt a friss gumit, kiszedni... kb lehetetlennek tűnik. :D (nem az a szar amit mi tettünk fel, hanem az amit egyedül. Igaz, amitmi tettünk fel, az is leeresztett 3 nap alatt, az sem egészséges)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 15 2010 05:45am
Quote (Oberon_os @ Jul 15 2010 12:42pm)
amúgy valami gebasz van a belsőkkel, legalábbis pikkpakk leereszt, a jó kurva életbe. beletuszkolni nehéz volt a friss gumit, kiszedni... kb lehetetlennek tűnik. :D (nem az a szar amit mi tettünk fel, hanem az amit egyedül. Igaz, amitmi tettünk fel, az is leeresztett 3 nap alatt, az sem egészséges)


Jók azok a szelepek bro ^_^

Quote (Baleee @ Jul 15 2010 12:41pm)
Lol dawg. Ha már átfested, akkor normális színűre.


ez epik lett volna

This post was edited by szabika on Jul 15 2010 05:45am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 15 2010 05:53am
Quote (szabika @ 15 Jul 2010 12:45)
Jók azok a szelepek bro ^_^



ez epik lett volna


tuc helyet ahol lehet olcsón normálisat kapni? auto szelepest
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 06:02am
mennyiért lehet egy olyan bicót kapni ami nem csúcsszuper de mégis kibír napi 30-40 km-t?

This post was edited by ZeNoR on Jul 15 2010 06:02am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 15 2010 06:16am
Quote (ZeNoR @ 15 Jul 2010 13:02)
mennyiért lehet egy olyan bicót kapni ami nem csúcsszuper de mégis kibír napi 30-40 km-t?


12-30k elég imo.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Jul 15 2010 06:18am
Quote (Oberon_os @ 15 Jul 2010 14:16)
12-30k elég imo.


igazából 70 -100 k közt áldoznák rá :S
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 15 2010 06:19am
Quote (ZeNoR @ 15 Jul 2010 13:18)
igazából 70 -100 k közt áldoznák rá :S


na, annyiból már simán ki lehet hozni! Miféle kéne? Országuti? Monti? Retro? Modernebb? Készenboltból, vagy használtan cucc és update?
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 15 2010 06:20am
pff tegnap 2 bordámat megzúztam és belémtört a fékkar miután este 7 kor hullafáradtan kezdtem el gyakorolni egy trükköt..:d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108410Next
Add Reply New Topic New Poll