d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11041051061071081141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 15 2012 12:53pm
Quote (GoreKnight9 @ 15 Jan 2012 19:45)
Skins harmadik evadba majdnem mindenkit lecsereltek vagy wtf


igen. 2 évadonként cserélődik a szereplőgárda
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 15 2012 12:57pm
Quote (GoreKnight9 @ Jan 15 2012 07:45pm)
Skins harmadik evadba majdnem mindenkit lecsereltek vagy wtf


én is tökre sajnáltam amúgy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 15 2012 12:57pm
Quote (Nerz8 @ 15 Jan 2012 19:53)
igen. 2 évadonként cserélődik a szereplőgárda


kossz az infot kisnerz :~)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 15 2012 01:07pm
Pandora viszont geciirritalo
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 16 2012 10:13am
Skins S04E07 vege
wtf am i watching
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 16 2012 10:29am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jan 2012 17:13)
Skins S04E07 vege
wtf am i watching


u,ez melyik rész?

mikor Cook enragel a végén és agyonakarja verni a faszit?

jelöld ki,ha elakarod olvasni,nem szándékozok spoilerezni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 16 2012 10:36am
Quote (H4xooR @ 16 Jan 2012 17:29)
u,ez melyik rész?

mikor Cook enragel a végén és agyonakarja verni a faszit?

jelöld ki,ha elakarod olvasni,nem szándékozok spoilerezni


nem ez az amikor
freddyt agyonverik baseball utovel
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 16 2012 10:52am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jan 2012 17:36)
nem ez az amikor
freddyt agyonverik baseball utovel


akkor amit én írtam az utána van még. mes.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 16 2012 10:54am
Quote (H4xooR @ 16 Jan 2012 17:52)
akkor amit én írtam az utána van még. mes.


ja igen most vegeztem
erdekes volt ez a cookos dolog
btw S05 milyen?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 16 2012 10:55am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jan 2012 17:54)
ja igen most vegeztem
erdekes volt ez a cookos dolog
btw S05 milyen?


nekem bejött. várom már az s06 season openinget :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071081141Next
Add Reply New Topic New Poll