Quote (Kenny10 @ May 2 2010 02:47pm)
Lehet, hogy sazr vagyok, de ez miért lesz Indestructible?
http://i376.photobucket.com/albums/oo208/Every1GetsOwned/ldruidzbugsprit35.jpg
Zudbugged a monarch, amibe rakták. 1.10 elején, ha zodoltál egy itemet, majd hel + tp scrollal kiszedted, az indestructible tulajdonság ott maradt.