d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1104105106107108257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 2 2010 05:30am
mf orbsorcnál van értelme maxolni a blizzardot? mephirunra jó lenne sztem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 2 2010 05:31am
Quote (Sanyika @ 2 May 2010 13:30)
mf orbsorcnál van értelme maxolni a blizzardot? mephirunra jó lenne sztem.


imo nincs, mert siman van olyan eros egy kari, h szemtol szembe leorbozd....

Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
May 2 2010 05:32am
Quote (Sanyika @ May 2 2010 11:30am)
mf orbsorcnál van értelme maxolni a blizzardot? mephirunra jó lenne sztem.


nincs, synek nélkül orb sztem többet sebez

btw valaki segíthetne cuccolni^^
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 2 2010 05:34am
Quote (pohuan5 @ 2 May 2010 13:32)
nincs, synek nélkül orb sztem többet sebez

btw valaki segíthetne cuccolni^^


pm game
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 2 2010 05:35am
Quote (pohuan5 @ 2 May 2010 13:32)
nincs, synek nélkül orb sztem többet sebez

btw valaki segíthetne cuccolni^^


csak ha botd ba-t is cuccolsz....

btw pm ha kell meg a help...
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 2 2010 07:47am
Lehet, hogy sazr vagyok, de ez miért lesz Indestructible?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 2 2010 07:49am
Quote (Kenny10 @ May 2 2010 02:47pm)
Lehet, hogy sazr vagyok, de ez miért lesz Indestructible?
http://i376.photobucket.com/albums/oo208/Every1GetsOwned/ldruidzbugsprit35.jpg


Zudbugged a monarch, amibe rakták. 1.10 elején, ha zodoltál egy itemet, majd hel + tp scrollal kiszedted, az indestructible tulajdonság ott maradt.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 2 2010 08:04am
Quote (Kenny10 @ 2 May 2010 14:47)
Lehet, hogy sazr vagyok, de ez miért lesz Indestructible?
http://i376.photobucket.com/albums/oo208/Every1GetsOwned/ldruidzbugsprit35.jpg


Gondolom weast nl item, azok haxolták be ezeket, hogy gebedjenek meg. :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 2 2010 08:19am
Quote (Kenny10 @ 2 May 2010 15:47)
Lehet, hogy sazr vagyok, de ez miért lesz Indestructible?
http://i376.photobucket.com/albums/oo208/Every1GetsOwned/ldruidzbugsprit35.jpg


zodbug

jöhet a slowpoke pic

This post was edited by Ad4mz on May 2 2010 08:19am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 2 2010 08:24am
Quote (Ad4mz @ May 2 2010 03:19pm)
zodbug

jöhet a slowpoke pic


http://www.terminally-incoherent.com/blog/wp-content/uploads/2007/09/slowpoke.gif

as you wish, sir
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108257Next
Closed New Topic New Poll