Quote (Christine21 @ Thu, 13 Aug 2009, 17:09)
arra még nem, de azok a nagy debilek ott outland elején jól néznek ki az egyik dob(hat) egy tök jó kalapácsot is, de még nem bírom megölni

És arra masztiztál már?
Ez most kúrvára ontopic volt
Quote (Anal_Jesus @ Thu, 13 Aug 2009, 17:10)
http://i30.tinypic.com/2ihw7lu.jpg
Na ezen most kúrvanagyot röhögtem
This post was edited by petya_07 on Aug 13 2009 09:11am