d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11041051061071081887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2009 09:06am
Quote (petya_07 @ Thu, Aug 13 2009, 03:05pm)
te poéngyáros


de ez már offtopic...tegyetek fel wow-os kérdést
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 13 2009 09:07am
Quote (Christine21 @ Thu, Aug 13 2009, 03:06pm)
de ez már offtopic...tegyetek fel wow-os kérdést


masztiztál már táncoló wowos karira?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 13 2009 09:08am
Quote (Anal_Jesus @ Thu, 13 Aug 2009, 16:07)
masztiztál már táncoló wowos karira?


failtroll is fail
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2009 09:09am
Quote (Anal_Jesus @ Thu, Aug 13 2009, 03:07pm)
masztiztál már táncoló wowos karira?


arra még nem, de azok a nagy debilek ott outland elején jól néznek ki, az egyik dob(hat) egy tök jó kalapácsot is, de még nem bírom megölni :(

This post was edited by Christine21 on Aug 13 2009 09:10am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 13 2009 09:10am
Quote (Paszulyka @ Thu, 13 Aug 2009, 03:52)
lvl 30-on stv-be menjek?


Ha allis vagy és van nagy karid azt is vidd oda majd. 8D

This post was edited by ElCapitano on Aug 13 2009 09:10am
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 13 2009 09:10am
Quote (lacketto @ Thu, Aug 13 2009, 03:08pm)
failtroll is fail




Quote (ElCapitano @ Thu, Aug 13 2009, 03:10pm)
Ha allis vagy és van nagy karid azt is vidd oda majd. 8D


Naja, hogy aztán ötfős csapat baszkodja meg. Ne legyetek vakkók.

This post was edited by Anal_Jesus on Aug 13 2009 09:11am
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
Aug 13 2009 09:11am
Quote (Christine21 @ Thu, 13 Aug 2009, 17:09)
arra még nem, de azok a nagy debilek ott outland elején jól néznek ki az egyik dob(hat) egy tök jó kalapácsot is, de még nem bírom megölni :(


És arra masztiztál már?

Ez most kúrvára ontopic volt

Quote (Anal_Jesus @ Thu, 13 Aug 2009, 17:10)
http://i30.tinypic.com/2ihw7lu.jpg


Na ezen most kúrvanagyot röhögtem :D

This post was edited by petya_07 on Aug 13 2009 09:11am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 13 2009 09:11am
Quote (Anal_Jesus @ Thu, 13 Aug 2009, 16:10)




lol!

Quote (Anal_Jesus @ Thu, 13 Aug 2009, 16:10)
http://i30.tinypic.com/2ihw7lu.jpg



Naja, hogy aztán ötfős csapat baszkodja meg. Ne legyetek vakkók.


Gyorsan leölöd az összes kiszintű hordást aztan logout. Nem megvédeni csak kidühöngeni magad. 8D

This post was edited by ElCapitano on Aug 13 2009 09:12am
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2009 09:12am
stv-ben genkelnek mint a szart, esélyem sincs akár 1 mobot is megölni :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 13 2009 09:13am
Quote (Paszulyka @ Thu, 13 Aug 2009, 16:12)
stv-ben genkelnek mint a szart, esélyem sincs akár 1 mobot is megölni :(


Ja alliban sux stv.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071081887Next
Add Reply New Topic New Poll