Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:22)
szerintem az inv az jo.
4 bagot lehet max betenni, és gondolom mindengyik adni fog ien +4 slotot invbe
pl a small bag 2t a large meg 5 slotot (ez csak példa)
nemrossz.
nekem a már említett "oldalt vannak a cuccok és nem rá teszzük a karira" feeling nem tetszik.
de mondjuk tény, így lehet látni a változást.
( vegyél fel fl-be

)
továbbá én azt figyeltem meg az itemekből ami nemrég egy nagy képen ki voltak emelve, hogy nagyon sokmindent átvettek a modokból
ez tetszik még benne
( lool egy hely 1 item? na ez gáz ... )
This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 03:25pm