d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11041051061071084114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 03:22pm
szerintem az inv az jo.
4 bagot lehet max betenni, és gondolom mindengyik adni fog ien +4 slotot invbe
pl a small bag 2t a large meg 5 slotot (ez csak példa)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 03:24pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:22)
szerintem az inv az jo.
4 bagot lehet max betenni, és gondolom mindengyik adni fog ien +4 slotot invbe
pl a small bag 2t a large meg 5 slotot (ez csak példa)


szerintem akkoris szar, hogy minden cucc egy helyet foglal (btw ez is wowos hülyeség)
meg irreális is.
a d2ben legalább egy Ik maul hatszor annyi helyet foglalt, mint egy gyűrű vagy amulett (bár az se tökéletes, legalább törekszik rá)...
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 03:24pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:22)
szerintem az inv az jo.
4 bagot lehet max betenni, és gondolom mindengyik adni fog ien +4 slotot invbe
pl a small bag 2t a large meg 5 slotot (ez csak példa)


nemrossz.
nekem a már említett "oldalt vannak a cuccok és nem rá teszzük a karira" feeling nem tetszik.
de mondjuk tény, így lehet látni a változást.

( vegyél fel fl-be biggrin.gif )

továbbá én azt figyeltem meg az itemekből ami nemrég egy nagy képen ki voltak emelve, hogy nagyon sokmindent átvettek a modokból

ez tetszik még benne

( lool egy hely 1 item? na ez gáz ... )

This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 03:25pm
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 3 2008 03:31pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, Jul 3 2008, 10:24pm)
nemrossz.
nekem a már említett "oldalt vannak a cuccok és nem rá teszzük a karira" feeling nem tetszik.
de mondjuk tény, így lehet látni a változást.

( vegyél fel fl-be biggrin.gif )

továbbá én azt figyeltem meg az itemekből ami nemrég egy nagy képen ki voltak emelve, hogy nagyon sokmindent átvettek a modokból

ez tetszik még benne

( lool egy hely 1 item? na ez gáz ... )


ez télleg kurva irreális :\ hogy lehetne akkora 1 ring vagy amu mint 1 balta :\
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 03:33pm
Quote (mikszer @ Thu, 3 Jul 2008, 22:31)
ez télleg kurva irreális :\ hogy lehetne akkora 1 ring vagy amu mint 1 balta :\


az egy dolog...

de a képen nem egy tp meg egy id scroll akkora mint 1 balta?... nanemáá
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 03:34pm
én meg kb leszarom h egy cucc mekkora az invben
igy több nagy cucc fér el
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 3 2008 03:35pm
hmmm
latom ti mar nagyon a reszletekben vagytok biggrin.gif
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 3 2008 03:36pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, Jul 3 2008, 10:33pm)
az egy dolog...

de a képen nem egy tp meg egy id scroll akkora mint 1 balta?... nanemáá


A képen 4 van mindegyikből. Nekem se tetszik az inv, túl egyszerű.

e.: de legalább lehet forgani a karit.

This post was edited by Winster on Jul 3 2008 03:37pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 03:36pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 23:35)
hmmm
latom ti mar nagyon a reszletekben vagytok biggrin.gif


MINDEN részlet SZÁMÍT !!4
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 03:37pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:34)
én meg kb leszarom h egy cucc mekkora az invben
igy több nagy cucc fér el


ez igaz...

de nem tom vhogy nekem nem jön be.

bár a fejlődés megvan :

d1-ben az invben a golddal szívtunk
d2-ben a nagy itemekkel
d3-ban már egyikkel se fogunk

én amúgy a többi karira lennék kiv...
sztem az az 5 nagyon kevés

This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 03:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071084114Next
Closed New Topic New Poll