d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1104105106107108162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2009 07:56am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 02:55pm)
te is meg a másik srác is biztos többet tudok jsp-röl,d2-röl mint én. viszont az animéröl, mangárol kurvára nem : D szal értelmetlen vitatkozni is akár . az anime nem követi a mangát . igyhát az animében Jiraja sem fog meghalni ... de amugy mind1 gondolj amit akarsz wink.gif


fogadjunk 100 fg-ben

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Feb 28 2009, 02:56pm)
en nem tudok donteni kinek higgyek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bar oli aztmondja hogy a kovetik egymast, ami egy pont amellett hogy nem kovetik ohmy.gif


Az Animet, a manga alapján rajzolják..

This post was edited by anyd on Feb 28 2009 07:57am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 07:57am
Quote (anyd @ Sat, Feb 28 2009, 02:56pm)
fogadjunk 100 fg-ben


Gold: 25.81
fail
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 28 2009 08:00am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 03:55pm)
te is meg a másik srác is biztos többet tudok jsp-röl,d2-röl mint én. viszont az animéröl, mangárol kurvára nem : D szal értelmetlen vitatkozni is akár . az anime nem követi a mangát . igyhát az animében Jiraja sem fog meghalni ... de amugy mind1 gondolj amit akarsz wink.gif


asuma is meghalt xD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 08:08am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 14:43)
lol te nagyonsötét az anime kurasok mindenben eltér a mangátol .. de nembaj : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


KURASOK MINDENBEN, DE AZER A STORYLINE UGYAN AZ TE NYOMOREK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE AZER MEGPROBALTAD :DDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 08:08am
Quote (kopek66 @ Sat, Feb 28 2009, 03:00pm)
asuma is meghalt xD


en neztem a narutot de nemtom ki az az asuma ! pontosabban eddig egy japan nevet birtam megjegyezni kuchiki byakuya, de csak mert o a kedvencem tongue.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 28 2009 08:08am
Lol, most nézem, hogy ez a topic már tobb, mint egy éves biggrin.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 08:10am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 03:08pm)
Lol, most nézem, hogy ez a topic már tobb, mint egy éves biggrin.gif


ha en nem bumpoltam volna egy csomoszor most mar nem irhatnal bele ! koszond nekem
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 08:15am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 02:08pm)
KURASOK MINDENBEN, DE AZER A STORYLINE UGYAN AZ TE NYOMOREK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DE AZER MEGPROBALTAD :DDDDDDDDDDDDDDDD


jo mind1 gz
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 08:15am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Feb 28 2009, 01:49pm)
ez nem igazan valasz a kerdesemre, mondhatni a kozelebe sincs, de azert "k." !


de a van movie 3 ra igen
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 08:15am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 03:15pm)
jo mind1 gz


en meg mindig szeretlek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108162Next
Add Reply New Topic New Poll