Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 02:55pm)
te is meg a másik srác is biztos többet tudok jsp-röl,d2-röl mint én. viszont az animéröl, mangárol kurvára nem : D szal értelmetlen vitatkozni is akár . az anime nem követi a mangát . igyhát az animében Jiraja sem fog meghalni ... de amugy mind1 gondolj amit akarsz

fogadjunk 100 fg-ben
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Feb 28 2009, 02:56pm)
en nem tudok donteni kinek higgyek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bar oli aztmondja hogy a kovetik egymast, ami egy pont amellett hogy nem kovetik

Az Animet, a manga alapján rajzolják..
This post was edited by anyd on Feb 28 2009 07:57am