d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1104105106107108232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 20 2009 06:26pm
Száz féle képpen lehet ellenőrizni, hogy egy gépről futtatsz-e egy D2-t, vagy sem

Továbbá Blizzardot ismerve, képesek bannolni érte - és még jogos is lenne, hisz leírták :\

Szerintem nem éri meg, inkább hívj be valakit mulezni, ha azt kell
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 21 2009 12:42am
Lehet betűméretet növelni sigben?
Nekem nem sikerül cry3.gif
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 21 2009 03:16am
Quote (Szerintem @ Sat, 21 Mar 2009, 07:42)
Lehet betűméretet növelni sigben?
Nekem nem sikerül cry3.gif


Azt hiszem nem, csak felkover/alahuzas/dölt lehet benne, meg színek..
Nekem pl. smileyk se sikerülnek benne
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 21 2009 10:56am
Quote (Klontar @ Sat, 21 Mar 2009, 11:16)
Azt hiszem nem, csak felkover/alahuzas/dölt lehet benne, meg színek..
Nekem pl. smileyk se sikerülnek benne


Smiley-t képként kell linkelni, akkor mükszik. ^^
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 21 2009 03:25pm
Quote (Klontar @ Sat, 21 Mar 2009, 10:16)
Azt hiszem nem, csak felkover/alahuzas/dölt lehet benne, meg színek..
Nekem pl. smileyk se sikerülnek benne


egyszer már bejött, másodszorra megint xaraxik cry3.gif
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Apr 3 2009 03:07am
Sziasztok!

Nem szoktam jsp-zni de most elkezdeném, csak az a baj, hogy nem tom a gold jelszavam:S
Hol tudom ezt megnézni, vagy újrakérni? Vagy ilyenkor mit csináljak?

köszi, hali
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Apr 3 2009 03:08am
Setting->Change Gold Password->Forgot your gold password? Click here: Request Gold Password Reset
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 4 2009 10:41pm
http://s10b.directupload.net/images/090225/p3mjuwfv.jpg
nehezen viselem az ekkora siget...kinek szóljak?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108232Next
Closed New Topic New Poll