☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev
1
104
105
106
107
108
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 71834
Replies: 2319
Track Topic
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1051
Mar 20 2009 06:26pm
Száz féle képpen lehet ellenőrizni, hogy egy gépről futtatsz-e egy D2-t, vagy sem
Továbbá Blizzardot ismerve, képesek bannolni érte - és még jogos is lenne, hisz leírták :\
Szerintem nem éri meg, inkább hívj be valakit mulezni, ha azt kell
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#1052
Mar 21 2009 12:42am
Lehet betűméretet növelni sigben?
Nekem nem sikerül
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#1053
Mar 21 2009 03:16am
Quote (Szerintem @ Sat, 21 Mar 2009, 07:42)
Lehet betűméretet növelni sigben?
Nekem nem sikerül
Azt hiszem nem, csak felkover/alahuzas/dölt lehet benne, meg színek..
Nekem pl. smileyk se sikerülnek benne
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1054
Mar 21 2009 10:56am
Quote (Klontar @ Sat, 21 Mar 2009, 11:16)
Azt hiszem nem, csak felkover/alahuzas/dölt lehet benne, meg színek..
Nekem pl. smileyk se sikerülnek benne
Smiley-t képként kell linkelni, akkor mükszik. ^^
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#1055
Mar 21 2009 03:25pm
Quote (Klontar @ Sat, 21 Mar 2009, 10:16)
Azt hiszem nem, csak felkover/alahuzas/dölt lehet benne, meg színek..
Nekem pl. smileyk se sikerülnek benne
egyszer már bejött, másodszorra megint xaraxik
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#1056
Mar 24 2009 06:10pm
http://forums.d2jsp.org/r.php?d=eNoljMtuwyAQRX9lxCJLO34BwbL6C5W66pLAEFyRgJixkqrqvzdOd%2FdxdKwZzQ%2BZzogoZjJDb4Q8yT4oh8dJqaBk8OeTVMNRe%2B8wTF14cUY4IjGvppP%2FdatpPyb9NDEX07Yh1%2B1Kje%2B%2FqDS5Xtr15vHRlFjerOPlA2118eAWfahLr0etBrkbRiMYH7xHLY34zFsFerEQLcEZ8QYuX0tCRt%2FAe0JLCHe7Mtzjmp4RoaJfKzqG77wBZ%2BC4b7QlJij2go2Yf%2F8ABVlP2w%3D%3D
jaj.
de.
jó.
Ani, ez mitől van? Általános jsp gond pm-nél, trade szörcsnél, vagy hiba az én készülékemben van?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1057
Mar 26 2009 09:20am
Quote (Oberon_os @ Wed, 25 Mar 2009, 01:10)
http://forums.d2jsp.org/r.php?d=eNoljMtuwyAQRX9lxCJLO34BwbL6C5W66pLAEFyRgJixkqrqvzdOd%2FdxdKwZzQ%2BZzogoZjJDb4Q8yT4oh8dJqaBk8OeTVMNRe%2B8wTF14cUY4IjGvppP%2FdatpPyb9NDEX07Yh1%2B1Kje%2B%2FqDS5Xtr15vHRlFjerOPlA2118eAWfahLr0etBrkbRiMYH7xHLY34zFsFerEQLcEZ8QYuX0tCRt%2FAe0JLCHe7Mtzjmp4RoaJfKzqG77wBZ%2BC4b7QlJij2go2Yf%2F8ABVlP2w%3D%3D
jaj.
de.
jó.
Ani, ez mitől van? Általános jsp gond pm-nél, trade szörcsnél, vagy hiba az én készülékemben van?
nalam sosincs szal sztem egyeni...
atek555
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold
:
0.00
#1058
Apr 3 2009 03:07am
Sziasztok!
Nem szoktam jsp-zni de most elkezdeném, csak az a baj, hogy nem tom a gold jelszavam:S
Hol tudom ezt megnézni, vagy újrakérni? Vagy ilyenkor mit csináljak?
köszi, hali
Winster
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold
:
4,154.60
#1059
Apr 3 2009 03:08am
Setting->Change Gold Password->Forgot your gold password? Click here: Request Gold Password Reset
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#1060
Apr 4 2009 10:41pm
http://s10b.directupload.net/images/090225/p3mjuwfv.jpg
nehezen viselem az ekkora siget...kinek szóljak?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
104
105
106
107
108
232
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact