d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev110421043104410451046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:52am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 18:43)
what now
tokeletes mid hero


Kevés a helyed farmolni, könnyen gankelnek, a runák nem kellenek semmire, nem tudsz rendesen pusholni mert midre mindig figyelnek.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 11:15am
Quote (Rawen @ May 7 2012 06:52pm)
Kevés a helyed farmolni, könnyen gankelnek, a runák nem kellenek semmire, nem tudsz rendesen pusholni mert midre mindig figyelnek.


jo, hat ebbol most igazabol csak az igaz, hogy a runak ponthogy nemkellenek semmire, de hogy ez onmagaban mer negativum, azt sem ertem, gankelni meg ponthogy nehezebb, mint mas mid herot :unsure:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2012 11:21am
Quote (meatyowllegs @ May 7 2012 04:37pm)
broodmother rework

ugyanaz kb, nem nehezebb semmivel, talan annyi a mas, hogy itt nincs vegtelen manad/stanimad, mint lolban, tehat a creepeket nem szoktak spellezni emiatt


annyira rework hogy semmi köze hozzá
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 11:42am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 19:15)
jo, hat ebbol most igazabol csak az igaz, hogy a runak ponthogy nemkellenek semmire, de hogy ez onmagaban mer negativum, azt sem ertem, gankelni meg ponthogy nehezebb, mint mas mid herot :unsure:


Elveszed más elöl a lanet miközben máshol effektívebb lehetnél.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2012 11:46am
Quote (sylke @ May 7 2012 06:21pm)
annyira rework hogy semmi köze hozzá


De mindkettö pokhalot rak es invis ha benne all
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2012 11:49am
Quote (Karan2_Returned @ May 7 2012 05:46pm)
De mindkettö pokhalot rak es invis ha benne all


az még csak nem is pokhálo
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2012 11:53am
Quote (Karan2_Returned @ 7 May 2012 18:46)
De mindkettö pokhalot rak es invis ha benne all


Quote (sylke @ 7 May 2012 18:49)
az még csak nem is pokhálo


ja, a tremble terrorbuckákat rak le.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 11:53am
SOK ITT A HONTRASH
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2012 11:54am
Quote (Nerz8 @ May 7 2012 05:53pm)
ja, a tremble terrorbuckákat rak le.


lol
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 7 2012 11:57am
Quote (sylke @ 7 May 2012 18:54)
lol


Krisszel akartunk csinálni magyar fordítást honhoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev110421043104410451046Next
Add Reply New Topic New Poll