Quote (Rawen @ May 7 2012 06:52pm)
Kevés a helyed farmolni, könnyen gankelnek, a runák nem kellenek semmire, nem tudsz rendesen pusholni mert midre mindig figyelnek.
jo, hat ebbol most igazabol csak az igaz, hogy a runak ponthogy nemkellenek semmire, de hogy ez onmagaban mer negativum, azt sem ertem, gankelni meg ponthogy nehezebb, mint mas mid herot
