d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1104110421043104410451046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:24am
Quote (Smat @ 7 May 2012 18:23)
Mennyit cs-t lehet összefarmolni 10 perc alatt kb?


Pro szint az 6+/perc, pubokban nagyon változó, 3tól már általában jó vagy mert azok nem a farmról szólnak,
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 10:26am
Quote (Smat @ May 7 2012 06:23pm)
Mennyit cs-t lehet összefarmolni 10 perc alatt kb?


nekem 50-60 szokott lenni ha mid tremblezek, ha lanezek es valami ranged carry, akkor talan 40 kb
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2012 10:27am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 16:26)
nekem 50-60 szokott lenni  ha mid tremblezek, ha lanezek es valami ranged carry, akkor talan 40 kb


Mennyivel nehezebb lasthitelni mint lolban?
Amikor még dotaztam(~30 game) akkor azt se tudtam mi az a lasthit, szóval fingom nincs mennyi a jó meg ilyenek, csak kíváncsiságból kérdezem btw.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:35am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 18:26)
nekem 50-60 szokott lenni  ha mid tremblezek, ha lanezek es valami ranged carry, akkor talan 40 kb


mi az a tremble
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 10:37am
Quote (Rawen @ May 7 2012 06:35pm)
mi az a tremble


broodmother rework
Quote (Smat @ May 7 2012 06:27pm)
Mennyivel nehezebb lasthitelni mint lolban?
Amikor még dotaztam(~30 game) akkor azt se tudtam mi az a lasthit, szóval fingom nincs mennyi a jó meg ilyenek, csak kíváncsiságból kérdezem btw.

ugyanaz kb, nem nehezebb semmivel, talan annyi a mas, hogy itt nincs vegtelen manad/stanimad, mint lolban, tehat a creepeket nem szoktak spellezni emiatt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:38am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 18:37)
broodmother rework

ugyanaz kb, nem nehezebb semmivel, talan annyi a mas, hogy itt nincs vegtelen manad/stanimad, mint lolban, tehat a creepeket nem szoktak spellezni emiatt


Minek mész brooddal midre, vagy ezt nem dotara gondoltad?:D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 10:39am
Quote (Rawen @ May 7 2012 06:38pm)
Minek mész brooddal midre, vagy ezt nem dotara gondoltad?:D


ha dotazok es broodot pickelek azzal is midezni szoktam amugy, de ennek ellenere nem arra mondtam most :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2012 10:39am
Quote (Rawen @ May 7 2012 05:38pm)
Minek mész brooddal midre, vagy ezt nem dotara gondoltad?:D


A vilag legjobb jatekarol beszel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:39am
Quote (Karan2_Returned @ 7 May 2012 18:39)
A vilag legjobb jatekarol beszel


LOL
nem

Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 18:39)
ha dotazok es broodot pickelek azzal is midezni szoktam amugy, de ennek ellenere nem arra mondtam most :D


noob

This post was edited by Rawen on May 7 2012 10:40am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 10:43am
Quote (Rawen @ May 7 2012 06:39pm)
noob


what now
tokeletes mid hero
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104110421043104410451046Next
Add Reply New Topic New Poll