d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1104010411042104310441046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 05:31am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 13:30)
nincs valami sok gamed : D


Ja, van egy pár accom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Most éppen ezt használom elég régóta
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 7 2012 05:32am
Quote (Rawen @ May 7 2012 11:26am)
http://war3.kaniserver.net/DOS/user.php?gp=0&u=rawen.kr&page=2
inb4 lolszar stat
excuses.txt : meg lehet nézni a ez hétvégém mekkora rakás szar volt és előtte milyen statjaim voltak. Néha már az asztalt ütöttem, nem is értem minek játszottam :D


nem igazán ismerős a neved, de látom csak kok gameket tolsz. elég hányás (még hányásabb) lett a kani, mert szinte minden valamire való player átment dota2re. addolj friendnek, kedd szerda csütörtök szoktam tolni (zhifay).

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 05:34am
Quote (mynameismethos @ 7 May 2012 13:32)
nem igazán ismerős a neved, de látom csak kok gameket tolsz. elég hányás (még hányásabb) lett a kani, mert szinte minden valamire való player átment dota2re. addolj friendnek, kedd szerda csütörtök szoktam tolni (zhifay).


Egyébként nem csak kok gameket tolok de nem nagyon tudok mást csinálni mivel a többi game meg nem telik és a kokba jön mindenki az is akinek köze nincs hozzá. Ha éppen van kint másik akkor oda megyek de ez elég ritka.

This post was edited by Rawen on May 7 2012 05:34am
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 7 2012 05:36am
Quote (Rawen @ May 7 2012 11:34am)
Egyébként nem csak kok gameket tolok de nem nagyon tudok mást csinálni mivel a többi game meg nem telik és a kokba jön mindenki az is akinek köze nincs hozzá. Ha éppen van kint másik akkor oda megyek de ez elég ritka.


igen, erre céloztam azzal, hogy hányás lett a kani.
türelmesnek/jó hostnak kell lenni
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 05:37am
Quote (Rawen @ May 7 2012 01:31pm)
Ja, van egy pár accom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Most éppen ezt használom elég régóta


postolnam az enyemet, de honban nem mukodik az imgsnapper valamiert
bar igy onmagaban nem sokat mondd, mivel ott mindig nagyjabol ugyanolyan tudasu jatekosokat oszt a gep, emlekszem amig nem volt matchmaking system, olinak win%on kivul jobb volt minden egyes statja, mint nekem....na az lol : D....
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:22am
Kellett már valami sikerélmény.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 7 2012 10:23am
Quote (Rawen @ May 7 2012 05:22pm)
Kellett már valami sikerélmény.
http://i47.tinypic.com/20z2vxy.jpg


:o
kani
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 10:23am
Quote (Rawen @ May 7 2012 06:22pm)
Kellett már valami sikerélmény.
http://i47.tinypic.com/20z2vxy.jpg


az zeus? ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 10:23am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 18:23)
az zeus? ^^


Ja
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2012 10:23am
Quote (Rawen @ 7 May 2012 16:22)
Kellett már valami sikerélmény.
http://i47.tinypic.com/20z2vxy.jpg


Mennyit cs-t lehet összefarmolni 10 perc alatt kb?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104010411042104310441046Next
Add Reply New Topic New Poll