Quote (Rawen @ May 7 2012 01:31pm)
Ja, van egy pár accom :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Most éppen ezt használom elég régóta
postolnam az enyemet, de honban nem mukodik az imgsnapper valamiert
bar igy onmagaban nem sokat mondd, mivel ott mindig nagyjabol ugyanolyan tudasu jatekosokat oszt a gep, emlekszem amig nem volt matchmaking system, olinak win%on kivul jobb volt minden egyes statja, mint nekem....na az lol : D....