d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103910401041104210431046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 7 2012 05:12am
Quote (Rawen @ May 7 2012 11:09am)
5 nap alatt elmúlt


négy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 05:12am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 13:10)
watwat
jo az
bar en bloodstonet semmire nem veszek, meg ugyse, hogy honban tobbmindent ad, mert meg igyis fos, akkor inkabb null, kicsival dragabb, de mondhatni ugyanazt tudjak, de orchid az jo cucc


hex>orchid bármikor, sőt még bkb is. Normális team ellen semmire nem lesz jó az orchidod, initiate-> meghalsz.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 05:14am
Quote (Rawen @ May 7 2012 01:12pm)
hex>orchid bármikor, sőt még bkb is. Normális team ellen semmire nem lesz jó az orchidod, initiate-> meghalsz.


jo, hat azert nem csak 5v5 fightokbol all a jatek, foleg ha stormpanda vagy ^_^
meg nemtudom itt is ugy van-e, de orchid alatt honban itemet se enged hasznalni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 05:15am
Quote (meatyowllegs @ 7 May 2012 13:14)
jo, hat azert nem csak 5v5 fightokbol all a jatek, foleg ha stormpanda vagy ^_^
meg nemtudom itt is ugy van-e, de orchid alatt honban itemet se enged hasznalni


Itt enged, silence nem fogja az itemeket csak doom. Amúgy még akár az is jó, ha veszel egy perseverencet aztán ultimate orb,mystic staff és szétszeded a perset akkor meglesz hex és addig volt normális regened is.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 05:16am
Quote (Rawen @ May 7 2012 01:15pm)
Itt enged, silence nem fogja az itemeket csak doom. Amúgy még akár az is jó, ha veszel egy perseverencet aztán ultimate orb,mystic staff és szétszeded a perset akkor meglesz hex és addig volt normális regened is.


hat nalam stormpandanal linken = first item mindig :D hogy utana mi van azt lehet varialni... ja, az mar ad kis regent is
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 7 2012 05:18am
Quote (meatyowllegs @ May 7 2012 11:14am)
jo, hat azert nem csak 5v5 fightokbol all a jatek, foleg ha stormpanda vagy ^_^
meg nemtudom itt is ugy van-e, de orchid alatt honban itemet se enged hasznalni


dotaban itemet lehet
btw hon egy szar

Quote (Rawen @ May 7 2012 11:12am)
hex>orchid bármikor, sőt még bkb is. Normális team ellen semmire nem lesz jó az orchidod, initiate-> meghalsz.


te játszol még valahol?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 05:21am
Quote (mynameismethos @ 7 May 2012 13:18)
dotaban itemet lehet
btw hon egy szar



te játszol még valahol?


Ja kanin amikor éppen kedvem van, de általában csak felbaszom magam a sok randomon :D
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
May 7 2012 05:24am
Quote (Rawen @ May 7 2012 11:21am)
Ja kanin amikor éppen kedvem van, de általában csak felbaszom magam a sok randomon :D


karasu alsóvonal néven?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2012 05:26am
Quote (mynameismethos @ 7 May 2012 13:24)
karasu alsóvonal néven?


http://war3.kaniserver.net/DOS/user.php?gp=0&u=rawen.kr&page=2
inb4 lolszar stat
excuses.txt : meg lehet nézni ez hétvégém mekkora rakás szar volt és előtte milyen statjaim voltak. Néha már az asztalt ütöttem, nem is értem minek játszottam :D

This post was edited by Rawen on May 7 2012 05:28am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 7 2012 05:30am
Quote (Rawen @ May 7 2012 01:26pm)
http://war3.kaniserver.net/DOS/user.php?gp=0&u=rawen.kr&page=2
inb4 lolszar stat
excuses.txt : meg lehet nézni a ez hétvégém mekkora rakás szar volt és előtte milyen statjaim voltak. Néha már az asztalt ütöttem, nem is értem minek játszottam :D


nincs valami sok gamed : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103910401041104210431046Next
Add Reply New Topic New Poll