d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev1103104105106107231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 19 2016 10:55pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Oct 2016 23:59)
két hét nem alvás következik



Élet
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2016 12:12am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 20 2016 12:22am
Lehuznak az eletrol a proli gecik a vonaton + az ido is depresszios + 0 ora alvas
Es meg 9 sincs
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2016 12:32am
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Oct 2016 08:22)
Lehuznak az eletrol a proli gecik a vonaton + az ido is depresszios + 0 ora alvas
Es meg 9 sincs


Áldom a jó istent hogy nem kell vonatoznom
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 20 2016 12:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Oct 2016 07:32)
Áldom a jó istent hogy nem kell vonatoznom



Kezdem erteni joeyka miert retardalt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2016 02:57am
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Oct 2016 08:44)
Kezdem erteni joeyka miert retardalt


Röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 03:31am
reggel jöttem befele láttam egy arabot (bár lehet csak cigány volt :s ...de szakállas)
felrobbanthatott volna a gecibe, nem vettem volna zokon

tényleg majd csinálok a "latina vagy cigány" topic ( http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=73405854&f=129 ) mintájára arab vagy cigány topicot is
h3h3

This post was edited by Senee on Oct 20 2016 03:31am
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 03:40am
Quote (Senee @ Oct 20 2016 11:31am)
reggel jöttem befele láttam egy arabot (bár lehet csak cigány volt :s ...de szakállas)
felrobbanthatott volna a gecibe, nem vettem volna zokon

tényleg majd csinálok a "latina vagy cigány" topic ( http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=73405854&f=129 ) mintájára arab vagy cigány topicot is
h3h3


inkabb legyen olyan hogy trap vagy nem trap abban jo vagyok -_-
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 20 2016 03:43am
Quote (DukeFrostler @ Oct 20 2016 10:40am)
inkabb legyen olyan hogy trap vagy nem trap abban jo vagyok -_-


az is jó ötlet
van is egy képem amit ha csak derékig mutatok mindenki szerelmes szokott lenni bele

ha hazaértem megnézem van-e elég anyagom hozzá (trapokat nem nagyon mentegettem le csak ha tényleg nagyon szép volt xD)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 20 2016 04:23am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 20 2016 07:44am)
Kezdem erteni joeyka miert retardalt


Quote (Cpt_Ghost @ Oct 20 2016 09:57am)
Röhögök


A két értelmiségi újból lecsap.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107231Next
Add Reply New Topic New Poll