Quote (TrollBoss @ 17 Jun 2015 16:02)
d2-be telepítés után hogy lehet átállítani hogy direct3d-ről 2d-re, ha nem működik a vidtest?
Asszem win7 -től felfelé nem az indító képernyőről tudod a tesztet indítani, hanem mappából is hozzá elérés.
ha onnan sem, akkor gondolom ugyanaz, csak kompatibilis módban kell futtatni.
Ha ez sem megy, akkor passz.