d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1103104105106107614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 6 2014 01:04pm
Quote (Nerz8 @ 6 Jan 2014 18:40)
http://www.youtube.com/watch?v=7VrWqA_klko


tudom, hogy semmi különös inb4 LOLOL ILYET KIKAPCSOLT MONITORRAL IS LÖVÖK


pfff csicskagyerek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:03pm
"Elmegyek tanulni"

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 02:14pm
videót vágot kusojá

aimhack at its best



This post was edited by Anarkin on Jan 6 2014 02:15pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:22pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 21:03)
"Elmegyek tanulni"
http://4.ii.gl/BZxGwi.png
http://2.ii.gl/5_U98Z.png


szobatárs jacik.
én csznek szivesen ani tanul
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:24pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 09:14pm)
videót vágot kusojá

aimhack at its best

http://www.youtube.com/watch?v=APi9PcNptPU


assistokat is érdemes
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:24pm
Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 21:14)
videót vágot kusojá

aimhack at its best


amugy most én is lőttem egy egész normalisat, de ilyenek nem ernek meg 10 p szarakodast frapsal :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:25pm
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 09:24pm)
amugy most én is lőttem egy egész normalisat, de ilyenek nem ernek meg 10 p szarakodast frapsal :D


Annyi sincs
és verheted a fsazod
még ani is vette a fáradtságot a középszerű fragjeivel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 02:26pm
Quote (fahrii @ 6 Jan 2014 21:24)
amugy most én is lőttem egy egész normalisat, de ilyenek nem ernek meg 10 p szarakodast frapsal :D


engem csak érdekelt hogy hogy működik ez a fraps dolog, aztán azért csináltam hogy kipróbáljam :P
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:29pm
Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 21:26)
engem csak érdekelt hogy hogy működik ez a fraps dolog, aztán azért csináltam hogy kipróbáljam :P


az a infernos dolog amugy mar majdnem megérdemelné h kipróbáljam rajta
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:30pm
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 09:29pm)
az a infernos dolog amugy mar majdnem megérdemelné h kipróbáljam rajta


hát az már rég nincs fent
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107614Next
Add Reply New Topic New Poll