d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev11031041051061071257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:38am
Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:35)
nekem nincs edzőtársam sem

feels batman


eddig nekem se volt, de gólyatáborba ismertem meg az arcot és eléggé összehaverkodtunk
nameg mivel alapvetően gecilusta teremtés vagyok rengetegszer volt h ő rugdosott le a terembe :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:39am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:38am)
eddig nekem se volt, de gólyatáborba ismertem meg az arcot és eléggé összehaverkodtunk
nameg mivel alapvetően gecilusta teremtés vagyok rengetegszer volt h ő rugdosott le a terembe :D


Nekem is ez hiányzik. Egy csomó ideig egyedül edzettem, de most már tök szar, hogy nincs aki segítsen pl. fekvenyomásnál, vagy motiváljon, hogy csináljak még egy kört, stb.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:41am
Quote (beni @ Aug 1 2012 09:39am)
Nekem is ez hiányzik. Egy csomó ideig egyedül edzettem, de most már tök szar, hogy nincs aki segítsen pl. fekvenyomásnál, vagy motiváljon, hogy csináljak még egy kört, stb.


Szerintem Tass erre a feladatra már jelentkezne is ha itt lenne.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:42am
Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:39)
Nekem is ez hiányzik. Egy csomó ideig egyedül edzettem, de most már tök szar, hogy nincs aki segítsen pl. fekvenyomásnál, vagy motiváljon, hogy csináljak még egy kört, stb.


mondjuk mióta egyszer le kellett magamon görgetni a sújt nem nyomok fekve egyedül ha nem vagyok biztos magamba
még 80-90 kghoz is már megkérek valakit h figyeljen

most a nyár hátralévő részében keresztapámmal fogok edzeni, az lesz majd igazi motiváció mert ő egy baszott nagy állat, kb egész életét végígkísérte a gyúrás :D

This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 02:44am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2012 02:43am
Mikor kondiba jartam osztalytarsaimmal toltam, most pinceben egyedul :foreveralone: Neha (felevente) tesom lejon de inkabb csak zavar a rendszertelen szabalytalan szoszmotolesevel
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:43am
szerintem csak rontja a produktivitást mégegy ember, max a fekvenyomásnál hiányzik
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:44am
Quote (Bendeguz @ Aug 1 2012 09:41am)
Szerintem Tass erre a feladatra már jelentkezne is ha itt lenne.


Éreztem, hogy valaki meg fogja jegyezni.
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:42am)
mondjuk mióta egyszer le kellett magamon görgetni a sújt nem nyomok fekve egyedül ha nem vagyok biztos magamba
még 80-90 kghoz is már megkérek valakit h figyeljen


Én 120-nál is egyedül hősködöm. Nagyjából már ismerem magam, hogy mikor fogy el az erőm, de pont hiányzik néha az a kis rásegítés, amivel menne plusz egy.

Quote (daneeka10 @ Aug 1 2012 09:43am)
szerintem csak rontja a produktivitást mégegy ember, max a fekvenyomásnál hiányzik


ha nem veszi komolyan és csak a pofázás megy, akkor igen

ezért sem lehet akárkivel gyúrni

This post was edited by beni on Aug 1 2012 02:44am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:44am
Quote (beni @ Aug 1 2012 09:44am)
Éreztem, hogy valaki meg fogja jegyezni.

Én 120-nál is egyedül hősködöm. Nagyjából már ismerem magam, hogy mikor fogy el az erőm, de pont hiányzik néha az a kis rásegítés, amivel mennem plusz egy.


pedig +1-ben elég jó vagy
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2012 02:45am
Quote (daneeka10 @ 1 Aug 2012 10:43)
szerintem csak rontja a produktivitást mégegy ember, max a fekvenyomásnál hiányzik


Amugy szerintem is legtobbszor aktivabb az edzes egyedul, de neha gyakorlatokhoz / hosszutavon jol jonne valaki :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:46am
Quote (daneeka10 @ Aug 1 2012 09:44am)
pedig +1-ben elég jó vagy


B)
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 1 2012 09:45am)
Amugy szerintem is legtobbszor aktivabb az edzes egyedul, de neha gyakorlatokhoz / hosszutavon jol jonne valaki :(


nekem valaki olyan kéne, aki nagyjából meg sem szólal az edzés alatt : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11031041051061071257Next
Add Reply New Topic New Poll