Quote (Bendeguz @ Aug 1 2012 09:41am)
Szerintem Tass erre a feladatra már jelentkezne is ha itt lenne.
Éreztem, hogy valaki meg fogja jegyezni.
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:42am)
mondjuk mióta egyszer le kellett magamon görgetni a sújt nem nyomok fekve egyedül ha nem vagyok biztos magamba
még 80-90 kghoz is már megkérek valakit h figyeljen
Én 120-nál is egyedül hősködöm. Nagyjából már ismerem magam, hogy mikor fogy el az erőm, de pont hiányzik néha az a kis rásegítés, amivel menne plusz egy.
Quote (daneeka10 @ Aug 1 2012 09:43am)
szerintem csak rontja a produktivitást mégegy ember, max a fekvenyomásnál hiányzik
ha nem veszi komolyan és csak a pofázás megy, akkor igen
ezért sem lehet akárkivel gyúrni
This post was edited by beni on Aug 1 2012 02:44am