Quote (Rawen @ 29 Apr 2013 17:01)
Azt hittem csak én nem emlékeztem de nem is értem minek kellett ilyet beletenni.
hát annak tényleg semmi jelentősége meg értelme nem volt. inkább olyanokat ne hagyjanak ki ami a könyvbe volt, és olyanokat meg hagyjanak ki ami a könyvbe nem volt...
Quote (Anarkin @ 29 Apr 2013 19:24)
nem volt rossz
valahogy itt is jobban bírom azokat a részeket amikor mesélnek régi időkről, etc
ez a rész is teljesen jó volt. a második évadhoz képest szerintem kezdenek visszatérni a megfelelő 10/10-es szintre.
a Briennés fürdős résznél azért rendesen elkezdett dudorodni valami a lábam között annak ellenére hogy csúnya a nő. Bár lehet azért volt izgatóbb mert nem mutattak semmit (ami kissé megbotránkoztat mert kb a gyerekeken meg az öregebbeken kívül már csak Cercei nem mutatta bájait)