d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1103104105106107214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:13pm
Quote (Flutter @ Apr 28 2013 10:12pm)
a 2. evadban nezett ki legjobban renly mellett


true
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 28 2013 04:19pm
Quote (xGurke @ Apr 28 2013 11:13pm)
true


amugy van egy csomo baszos scene-je
google segit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:24pm
Quote (Flutter @ Apr 28 2013 10:19pm)
amugy van egy csomo baszos scene-je
google segit


hát
ruhában izgatóbb
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 09:42am
Benne voltak a könyvben ezek az újszülöttek az üvegben?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 29 2013 09:59am
Quote (Rawen @ Apr 29 2013 04:42pm)
Benne voltak a könyvben ezek az újszülöttek az üvegben?


nope
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2013 10:01am
Quote (Flutter @ 29 Apr 2013 17:59)
nope


Azt hittem csak én nem emlékeztem de nem is értem minek kellett ilyet beletenni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 29 2013 12:24pm
nem volt rossz

valahogy itt is jobban bírom azokat a részeket amikor mesélnek régi időkről, etc
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 30 2013 09:24am
Quote (Rawen @ 29 Apr 2013 17:01)
Azt hittem csak én nem emlékeztem de nem is értem minek kellett ilyet beletenni.


hát annak tényleg semmi jelentősége meg értelme nem volt. inkább olyanokat ne hagyjanak ki ami a könyvbe volt, és olyanokat meg hagyjanak ki ami a könyvbe nem volt...

Quote (Anarkin @ 29 Apr 2013 19:24)
nem volt rossz

valahogy itt is jobban bírom azokat a részeket amikor mesélnek régi időkről, etc


ez a rész is teljesen jó volt. a második évadhoz képest szerintem kezdenek visszatérni a megfelelő 10/10-es szintre.

a Briennés fürdős résznél azért rendesen elkezdett dudorodni valami a lábam között annak ellenére hogy csúnya a nő. Bár lehet azért volt izgatóbb mert nem mutattak semmit (ami kissé megbotránkoztat mert kb a gyerekeken meg az öregebbeken kívül már csak Cercei nem mutatta bájait)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 30 2013 09:25am
Quote (kusziyoker @ 30 Apr 2013 17:24)
hát annak tényleg semmi jelentősége meg értelme nem volt. inkább olyanokat ne hagyjanak ki ami a könyvbe volt, és olyanokat meg hagyjanak ki ami a könyvbe nem volt...



ez a rész is teljesen jó volt. a második évadhoz képest szerintem kezdenek visszatérni a megfelelő 10/10-es szintre.

a Briennés fürdős résznél azért rendesen elkezdett dudorodni valami a lábam között annak ellenére hogy csúnya a nő. Bár lehet azért volt izgatóbb mert nem mutattak semmit (ami kissé megbotránkoztat mert kb a gyerekeken meg az öregebbeken kívül már csak Cercei nem mutatta bájait)


Nekem inkább Jamiere állt fel.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 30 2013 09:42am
Quote (Rawen @ Apr 30 2013 04:25pm)
Nekem inkább Jamiere állt fel.


milyen jo segge volt!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107214Next
Add Reply New Topic New Poll