d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1103104105106107198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2013 01:28pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2013 07:03am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 21 2013 04:29pm
btw eléggé sajnálom, hogy a Zetsuen mekkora szar lett mióta bejött a 2. szerelmi szál :(

This post was edited by Rawen on Feb 21 2013 04:30pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 21 2013 04:57pm
Seitokai no Ichizon 10. resznel tartok, eddig 8.5/10
Olyasmi mint Lucky Star meg Clannad kevereke.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2013 11:25am


nevetek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 25 2013 06:42am
Belekezdtem One Punch Man-be, tenyleg nem rossz.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 25 2013 06:45am
Quote (Karan2_Returned @ 25 Feb 2013 13:42)
Belekezdtem One Punch Man-be, tenyleg nem rossz.


Végre sikerült felhoznom magam animeből meg mangaból is mindenből de semmi időm backlogra vagy bármi újra szóval sadlyfe.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 25 2013 07:14am
Quote (Rawen @ Feb 25 2013 01:45pm)
Végre sikerült felhoznom magam animeből meg mangaból is mindenből de semmi időm backlogra vagy bármi újra szóval sadlyfe.


Viszonylag gyors olvasmany, szöveg alig van.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 25 2013 10:45am
ja meg
>tfw nem aludtam tegnap mert végigUNTZoltam az éjszakát /a/-val
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 25 2013 04:33pm
Nem nez ki rosszul a következö szezon, bar AOTY eselyes nincs nagyon köztük.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107198Next
Add Reply New Topic New Poll