Quote (xGurke @ 20 Dec 2012 12:23)
nem is jelentkeztem eltér/bme-re, mert egyiket se szeretem
ja és bme-seknek segítek matekból/progból
gyere rám
algoritmusok nincs meg de matekból korrepetálsz?

Quote (beni @ 20 Dec 2012 12:22)
pázmány = nem vettek fel az ELTE-re sad.tiff
én simán el mentem volna a pázmányra, csak boss tájékoztatott h az nem opció

"elte only.."
amúgy pl. anál1-3 tanárunk pázmányon is tanít, i was lik wat.. aztán megtudtam hogy mennyit keres és megértettem..