Quote (N4aBz @ May 19 2011 02:58pm)
Most sokan azt mondják, ne vegyek vaynet, mert úgyis nerfelik etc.
Viszont kéne egy jó kari, amit felhúzok runakkal is.
en nem olvasom a blogot ahol a varhato nerfekrol irnak meg ilyenek, de ketlem h vaynet nagyon megnerfelnek. talan a Q es a W kap egy kicsit, de tul durva nerf biztosan nem lesz.