d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11031041051061074303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 18 2011 11:33am
Quote (hedgehogsword @ May 18 2011 05:30pm)
feeder 8D


nemvolt rossz statom soha
söt szinte minuszbase voltam
sok csicska free2play karival jött mindenki
xin,rammus,mf,....
mindent szét feedeltek.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 18 2011 11:41am

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 11:57am
Quote (H4xooR @ 18 May 2011 14:26)
mint brand,meg trumble vagy mi a faszom az a robot,de majd megtanulják counterelni és nem lesz op,meg biztos nerfelik.


Brand nem op, viszont rumble annál inkább...
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 18 2011 11:59am
nabz

heimeren a hextech ostobasag
a void staff nem stackol

heimerre dfg/lam esen > deathcap > void staff > rylias/def item
es lehetoleg mercury

mfre

cd cipo?? helyette 3speed/mercury/tabi

a pdancer egy fos item meg az az uj item is amit csinaltal

rush bt - IE - last whisper - a maradek vagy defenziv vagy BT/Madreds legyen. ha nagyon akarsz critet/ast akkor ghostblade, ha szarra feedelnek akkor trinity is jol muxik mfen.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 12:53pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 18 May 2011 17:59)
nabz

heimeren a hextech ostobasag
a void staff nem stackol

heimerre dfg/lam esen > deathcap > void staff > rylias/def item
es lehetoleg mercury

mfre

cd cipo?? helyette 3speed/mercury/tabi

a pdancer egy fos item meg az az uj item is amit csinaltal

rush bt - IE - last whisper - a maradek vagy defenziv vagy BT/Madreds legyen. ha nagyon akarsz critet/ast akkor ghostblade, ha szarra feedelnek akkor trinity is jol muxik mfen.


Pdance imo elég jó mfre.
Pd+infy=crit dmg=over 9000
Oszt kész kalács win van.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 18 2011 06:59pm)
nabz

heimeren a hextech ostobasag
a void staff nem stackol

heimerre dfg/lam esen > deathcap > void staff > rylias/def item
es lehetoleg mercury

mfre

cd cipo?? helyette 3speed/mercury/tabi

a pdancer egy fos item meg az az uj item is amit csinaltal

rush bt - IE - last whisper - a maradek vagy defenziv vagy BT/Madreds legyen. ha nagyon akarsz critet/ast akkor ghostblade, ha szarra feedelnek akkor trinity is jol muxik mfen.


tyty ezeket az infókat !
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2011 07:46am
Quote (Smat @ May 18 2011 07:53pm)
Pdance imo elég jó mfre.
Pd+infy=crit dmg=over 9000
Oszt kész kalács win van.


persze a velemenye, meg a preferenciaja meglehet mindenkinek. csak tanacs, mert attol fuggetlenul h ki mit szeret a pdancer nem eri meg az arat mint endgame item.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 07:58am
Most sokan azt mondják, ne vegyek vaynet, mert úgyis nerfelik etc.
Viszont kéne egy jó kari, amit felhúzok runakkal is.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 19 2011 08:11am
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 15:58)
Most sokan azt mondják, ne vegyek vaynet, mert úgyis nerfelik etc.
Viszont kéne egy jó kari, amit felhúzok runakkal is.


champek legalább 70%ával lehet profin játszani, teljesen rajtad múlik, hogy melyik tetszik
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2011 08:45am
Quote (N4aBz @ May 19 2011 02:58pm)
Most sokan azt mondják, ne vegyek vaynet, mert úgyis nerfelik etc.
Viszont kéne egy jó kari, amit felhúzok runakkal is.


en nem olvasom a blogot ahol a varhato nerfekrol irnak meg ilyenek, de ketlem h vaynet nagyon megnerfelnek. talan a Q es a W kap egy kicsit, de tul durva nerf biztosan nem lesz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11031041051061074303Next
Add Reply New Topic New Poll