d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11031041051061072724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 06:37am
lejárt ez a guest keyem is :( :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 06:37am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 12:37pm)
lejárt ez a guest keyem is :( :D


most már muszáj megvenned























































MASS VIKING!!!
aki mond egy protoss egységet ami megöli a mass vikinget annak donol lacketto

This post was edited by sylke on Aug 22 2010 06:39am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 06:41am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 14:37)
most már muszáj megvenned























































MASS VIKING!!!
aki mond egy protoss egységet ami megöli a mass vikinget annak donol lacketto


stalker mass.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 06:43am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 12:41pm)
stalker mass.


nyomorék...
marina + marauder ellen biztos sokáig élnek
elsö 5 percben kimassol 500 marinet + maraudert, utána ha hozok colossust akkor csinál 500 vikinget, 2 tankot beirja h gg és elmegy kajálni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 06:44am
Quote (sylke @ Aug 22 2010 02:43pm)
nyomorék...
marina + marauder ellen biztos sokáig élnek
elsö 5 percben kimassol 500 marinet + maraudert, utána ha hozok colossust akkor csinál 500 vikinget, 2 tankot beirja h gg és elmegy kajálni


hát elég overpowered a terran,ez tény
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 06:50am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 12:44pm)
hát elég overpowered a terran,ez tény


inkább 1 kibaszott vicc, hogy tier1es unitokkal is szarrá tudja ölni a colossust, mert techelnem kell mint a barom, és akkor mire neki van 234523452346 egysége, addigra nekem van 3
és az a baj hogy a terrannak minden egységemre van vmi counterje, amivel szanaszét szopat, én meg ellene vagy colossust vagy high templart tudok csinálni
SEMMI MÁS NEM JO, nincs más aoe egységem, ráadásul ezek is kurvadrágák
300/200as unitokat massoljak, és akkor ö meg hoz egy starportbol egyszerre 2 vikinget, ami ugy öli meg a colossust, hogy az közben nem is tudja löni, hát kurvajo, és akkor öljem meg stalkerrel miközben van x siege tank + marauder
nevetséges

és akkor terran ellen még void ray rush sem jo, mert a marine, az a fasszopo 50 mineralos retek hulladék, AGYONVERI a botjával
ellenem bármit tud hozni, mass marauder + tank + esetleg viking HA egyáltalán kell neki, vagy ghost emp ami instant leviszi a fél hpm, thor, bc, banshee.....

egyedül a proxy pylonos 4 warpgate rush amivel meg lehet ölni, de azt is simán kivédi ha nem ilyen bronzos faszkalap

This post was edited by sylke on Aug 22 2010 06:52am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 06:54am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 14:43)
nyomorék...
marina + marauder ellen biztos sokáig élnek
elsö 5 percben kimassol 500 marinet + maraudert, utána ha hozok colossust akkor csinál 500 vikinget, 2 tankot beirja h gg és elmegy kajálni


viking massról volt szó,
hozzál immortaleket meg sentryket(erőpajzs ftw) a marauderek elllen, azok mögött meg legyenek ott a stalkerek, és mit kezd veled a szaros viking massjával? mire leteszi őket a stalkereid lelőtték a feléd, az immortaleket meg nemtudja lelöni marauderrel.
inb4 még medivacot is massol a vikingek mellé

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 22 2010 06:56am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 06:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 12:54pm)
viking massról volt szó,


miért te viking massnál nem csinálsz más egységet? ne legyél hülye
amugy sztem a vikingek még meg is tudják kurni a stalkert, mivel 5x annyit csinál egyszerre, mint a protoss

This post was edited by sylke on Aug 22 2010 06:56am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 06:56am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 14:55)
miért te viking massnál nem csinálsz más egységet? ne legyél hülye
amugy sztem a vikingek még meg is tudják kurni a stalkert, mivel 5x annyit csinál egyszerre, mint a protoss


végülis a protoss sem instant fos ki 3276237 stalkert a warpgatekből
nem nem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 06:59am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 12:56pm)
végülis a protoss sem instant fos ki 3276237 stalkert a warpgatekből
nem nem


hmm, 5 warpgateböl kijön 5 stalker egyszerre
5 starportbol kijön 10 viking egyszerre
és most nézem majdnem annyiba kerül mint 1 stalker, jolvan

This post was edited by sylke on Aug 22 2010 07:01am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11031041051061072724Next
Add Reply New Topic New Poll