Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 12:44pm)
hát elég overpowered a terran,ez tény
inkább 1 kibaszott vicc, hogy tier1es unitokkal is szarrá tudja ölni a colossust, mert techelnem kell mint a barom, és akkor mire neki van 234523452346 egysége, addigra nekem van 3
és az a baj hogy a terrannak minden egységemre van vmi counterje, amivel szanaszét szopat, én meg ellene vagy colossust vagy high templart tudok csinálni
SEMMI MÁS NEM JO, nincs más aoe egységem, ráadásul ezek is kurvadrágák
300/200as unitokat massoljak, és akkor ö meg hoz egy starportbol egyszerre 2 vikinget, ami ugy öli meg a colossust, hogy az közben nem is tudja löni, hát kurvajo, és akkor öljem meg stalkerrel miközben van x siege tank + marauder
nevetséges
és akkor terran ellen még void ray rush sem jo, mert a marine, az a fasszopo 50 mineralos retek hulladék, AGYONVERI a botjával
ellenem bármit tud hozni, mass marauder + tank + esetleg viking HA egyáltalán kell neki, vagy ghost emp ami instant leviszi a fél hpm, thor, bc, banshee.....
egyedül a proxy pylonos 4 warpgate rush amivel meg lehet ölni, de azt is simán kivédi ha nem ilyen bronzos faszkalap
This post was edited by sylke on Aug 22 2010 06:52am