d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1103104105106107410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 12 2010 11:31am
Quote (Baleee @ Jul 12 2010 06:30pm)
Nekem Meridás kézi szerszám készlet van, asszem 7féle imbuszkulcs, egy csillagcsavarhúzó, meg egy lapos fejű, amin van küllő kulcs is és Zizi pl látta, hogy a hajtóműnél hogy megszenvedtünk és nem hajlott el. Mondjuk az acélból van. De a feje nem kopik, meg semmi. Baromi erős.


Hidd el, volt nekem acélfejű csavarhúzóm, de egyszerűen elnyűttem, rengeteget használom.
Szabika, ahhoz, hogy olyat tudjak venni, piros csillagnak kellett volna lennie a jelem az óvodában
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 12 2010 11:32am
Quote (Vismajor @ 12 Jul 2010 19:31)
Hidd el, volt nekem acélfejű csavarhúzóm, de egyszerűen elnyűttem, rengeteget használom.
Szabika, ahhoz, hogy olyat tudjak venni, piros csillagnak kellett volna lennie a jelem az óvodában


Ask Saou
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 12 2010 01:51pm
mondjuk sajnos még a teljesen acél torx kulcsom fejét is sikerült elnyalni, pedig egyáltalán nem szorítottam rá a tárcsát nagyon erősen az agyra..
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 13 2010 08:08am
Quote (Baleee @ 12 Jul 2010 18:30)
Nekem Meridás kézi szerszám készlet van, asszem 7féle imbuszkulcs, egy csillagcsavarhúzó, meg egy lapos fejű, amin van küllő kulcs is és Zizi pl látta, hogy a hajtóműnél hogy megszenvedtünk és nem hajlott el. Mondjuk az acélból van. De a feje nem kopik, meg semmi. Baromi erős.



Trve papámnál még van egy rakat.


azé fostam hogy megroppan.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 14 2010 09:57am
Nincs kedvem elmenni izmozni :(
Inkább silkroadoznék, de 67perces logint ír a szerverre és ez erősen motivál hogy elmenjek inkább.
De még a Tour is megy :C
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 15 2010 03:13am
Harr, most a touron Pineau kapott egy polka dot festésű bicót és úgy döntöttem, hogy megcsinálom mert mekkora már 8D
Csak én nem akarom szét/összetenni a bicóm, mert ofc nem bízom magamban.
Viszont kis guglizás után ráleltem hogy valaki már megelőzött eme ötlettel:

Remélem csak a Cannondale festés miatt ilyen, de nem tetszik így már annyira :/

This post was edited by szabika on Jul 15 2010 03:14am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 15 2010 03:45am
Quote (szabika @ 15 Jul 2010 10:13)
Harr, most a touron Pineau kapott egy polka dot festésű bicót és úgy döntöttem, hogy megcsinálom mert mekkora már 8D
Csak én nem akarom szét/összetenni a bicóm, mert ofc nem bízom magamban.
Viszont kis guglizás után ráleltem hogy valaki már megelőzött eme ötlettel:
http://farm3.static.flickr.com/2555/3955041448_c4da2f23c3.jpg
Remélem csak a Cannondale festés miatt ilyen, de nem tetszik így már annyira :/


lol, barátnőm bicóját hasonlóképpen fogjuk megcsinálni, csak kisebb pöttyökkel :)
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 15 2010 03:47am
Quote (szabika @ Jul 15 2010 09:13am)
Harr, most a touron Pineau kapott egy polka dot festésű bicót és úgy döntöttem, hogy megcsinálom mert mekkora már 8D
Csak én nem akarom szét/összetenni a bicóm, mert ofc nem bízom magamban.
Viszont kis guglizás után ráleltem hogy valaki már megelőzött eme ötlettel:
http://farm3.static.flickr.com/2555/3955041448_c4da2f23c3.jpg
Remélem csak a Cannondale festés miatt ilyen, de nem tetszik így már annyira :/


Ha nem lenne rajta semmiféle márkajelzés, akkor nagyon faszán nézne ki, de így sajnos a Cannondale elrontja az összhangot : ( pedig a pöttyös az igazi :P
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 15 2010 03:51am
Quote (szabika @ 15 Jul 2010 10:13)
Harr, most a touron Pineau kapott egy polka dot festésű bicót és úgy döntöttem, hogy megcsinálom mert mekkora már 8D
Csak én nem akarom szét/összetenni a bicóm, mert ofc nem bízom magamban.
Viszont kis guglizás után ráleltem hogy valaki már megelőzött eme ötlettel:
http://farm3.static.flickr.com/2555/3955041448_c4da2f23c3.jpg
Remélem csak a Cannondale festés miatt ilyen, de nem tetszik így már annyira :/


Inkább vedd meg azt a colnago ss-t ami a formánál volt, és add nekem, cserébe szexrabszolgád leszek életed végéig.

This post was edited by Oberon_os on Jul 15 2010 03:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107410Next
Add Reply New Topic New Poll