d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11031041051061071141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jan 14 2012 03:18pm
ahh, californication új évad : ))
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Jan 14 2012 03:23pm
Spellbinder Season 1,2 ftw
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2012 03:24pm
Quote (Xrd @ Jan 14 2012 10:18pm)
ahh, californication új évad : ))


jo hogy szolsz
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 14 2012 03:41pm
Quote (Xrd @ 14 Jan 2012 22:18)
ahh, californication új évad : ))


faszért kell pánikoltatni... még nincs is kint a második rész. első meg már 2 hete megvan...
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 14 2012 03:47pm
Quote (Rawen @ 14 Jan 2012 23:15)
Akkora hype van körülötte,hogy úgy döntöttem leszedem :d


Amúgy velem is így volt, hogy néztem, hogy sokan innen nézik és dicsérik.
Bátyám kérdezte, hogy ismerek-e valami jó sorozatot... mondom a breaking badet lesd meg.

Azóta ha itthon van, akkor hajnalig azt nézi, mert nem bír leállni vele, aztán 4 óra alvás után meg megy dolgozni és este ugyan ezt eljátsza.
Én is elkezdem látva bátyám megszállottságát a sorozattal szemben és csúnyán rákattantam. A 24, a terra nova, meg a walking dead simán elbújhat mellette.

Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 14 2012 04:24pm
Quote (TouchCow @ Jan 14 2012 10:47pm)
Amúgy velem is így volt, hogy néztem, hogy sokan innen nézik és dicsérik.
Bátyám kérdezte, hogy ismerek-e valami jó sorozatot... mondom a breaking badet lesd meg.

Azóta ha itthon van, akkor hajnalig azt nézi, mert nem bír leállni vele, aztán 4 óra alvás után meg megy dolgozni és este ugyan ezt eljátsza.
Én is elkezdem látva bátyám megszállottságát a sorozattal szemben és csúnyán rákattantam. A 24, a terra nova, meg a walking dead simán elbújhat mellette.


Most fejeztem be a Monk a flúgos nyomozó 8adik utolsó évadját megnézem amit te irtál kell valamit nézni filmezni mostanában nincs hangulatom.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2012 09:20pm
Quote (TouchCow @ 14 Jan 2012 22:47)
Amúgy velem is így volt, hogy néztem, hogy sokan innen nézik és dicsérik.
Bátyám kérdezte, hogy ismerek-e valami jó sorozatot... mondom a breaking badet lesd meg.

Azóta ha itthon van, akkor hajnalig azt nézi, mert nem bír leállni vele, aztán 4 óra alvás után meg megy dolgozni és este ugyan ezt eljátsza.
Én is elkezdem látva bátyám megszállottságát a sorozattal szemben és csúnyán rákattantam. A 24, a terra nova, meg a walking dead simán elbújhat mellette.


4 részt letoltam így hajnalban,tényleg fasza de aludnom sem árt :d
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 15 2012 12:45pm
Skins harmadik evadba majdnem mindenkit lecsereltek vagy wtf
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 15 2012 12:48pm
Quote (GoreKnight9 @ 15 Jan 2012 19:45)
Skins harmadik evadba majdnem mindenkit lecsereltek vagy wtf



mindenkit lecseréltek :mellow:
egyedül Effy ( :wub: ) maradt benne, de ő is főszereplő már

This post was edited by Ghostmasterq on Jan 15 2012 12:48pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 15 2012 12:49pm
Quote (Ghostmasterq @ 15 Jan 2012 19:48)
mindenkit lecseréltek :mellow:
egyedül Effy ( :wub: ) maradt benne, de ő is főszereplő már


Effy nekem is nagyon tetszik :)
na mindegy folytatom
Go Back To Magyar Topic List
Prev11031041051061071141Next
Add Reply New Topic New Poll