Quote (Rawen @ 14 Jan 2012 23:15)
Akkora hype van körülötte,hogy úgy döntöttem leszedem

Amúgy velem is így volt, hogy néztem, hogy sokan innen nézik és dicsérik.
Bátyám kérdezte, hogy ismerek-e valami jó sorozatot... mondom a breaking badet lesd meg.
Azóta ha itthon van, akkor hajnalig azt nézi, mert nem bír leállni vele, aztán 4 óra alvás után meg megy dolgozni és este ugyan ezt eljátsza.
Én is elkezdem látva bátyám megszállottságát a sorozattal szemben és csúnyán rákattantam. A 24, a terra nova, meg a walking dead simán elbújhat mellette.