d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1103104105106107341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 13 2009 10:10am
Quote (Klontar @ Mon, 13 Apr 2009, 15:54)
megtartom akkor a 2 oath setet ami fenn maradt baresznak



more jöhet


milyen setet tartasz meg nekem? runát? ha igen veszem meg rogton :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 13 2009 10:12am
Quote (Baresz @ Mon, 13 Apr 2009, 18:10)
milyen setet tartasz meg nekem? runát? ha igen veszem meg rogton :D


shael pul mal lum hel
shael pul mal lum hel
és van még 1 hel ha rakott valamit sc-be
és ingyen, nem fgért
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Apr 13 2009 10:14am
Quote (Xrd @ Mon, Apr 13 2009, 04:55pm)
vki mondana 1 rabies dru fejlesztést?
en erre gondoltam

20 rabies
20 poison creeper
1oak
1farkas
1madár
1lycan


tobbit nm tom :D


Döntsd el, hogy ar +frw vagy life kell. Aztán úgy oszd el a pontot a werewolf és lycanthropy között. Én biztos jóval kevesebbet tennék werewolfra, igazából, abban az frw a jó, de az meg 7. szinttől elég gyengén adja, hogy arra én skill pontot pazaroljak.

Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 13 2009 10:16am
Quote (Klontar @ Mon, 13 Apr 2009, 16:12)
shael pul mal lum hel
shael pul mal lum hel
és van még 1 hel ha rakott valamit sc-be
és ingyen, nem fgért


van két ures scm azokba PONT jo lesz :D
és nem ingyé....valamit kitalálunk
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 13 2009 10:17am
Quote (Winster @ Mon, Apr 13 2009, 05:14pm)
Döntsd el, hogy ar +frw vagy life kell. Aztán úgy oszd el a pontot a werewolf és lycanthropy között. Én biztos jóval kevesebbet tennék werewolfra, igazából, abban az frw a jó, de az meg 7. szinttől elég gyengén adja, hogy arra én skill pontot pazaroljak.


csinálj már te is egy karit tegyelek lukszin!
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 13 2009 10:18am
Quote (Baresz @ Mon, 13 Apr 2009, 18:16)
van két ures scm azokba PONT jo lesz :D
és nem ingyé....valamit kitalálunk


shael pul lum shael pul lumot lacinak köszönd
én csak malokat vettem meg heleket
és ha adsz erte valamit akkor megkereslek, feltörlek és visszacsempészem! :o

Quote (Megas_heroes @ Mon, 13 Apr 2009, 18:17)
csinálj már te is egy karit tegyelek lukszin!


Jöhetne, mert rengeteg fgje van!

2009. április 13. 18:17:07 Elküldve -3.46 (145.00 -> 141.54) to Winster (996.54 -> 1,000.00) 10000000000000000000000000000000000000000000000000

This post was edited by Klontar on Apr 13 2009 10:19am
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Apr 13 2009 11:20am
vki nem jon duelezgetni?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 13 2009 11:49am
Quote (Xrd @ Mon, 13 Apr 2009, 19:20)
vki nem jon duelezgetni?


de jövök duelezni ^^

Aki akar mldzni --> asci//xx

This post was edited by Klontar on Apr 13 2009 11:50am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 13 2009 12:21pm
nem a leggosubb de hátha kell valakinek:
http://img16.imageshack.us/img16/6668/screenshot009hkx.jpg
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 13 2009 12:22pm
Quote (Megas_heroes @ Mon, 13 Apr 2009, 20:21)
nem a leggosubb de hátha kell valakinek:
http://img16.imageshack.us/img16/6668/screenshot009hkx.jpg


Inkább gyertek mldzni :)

asci//xx 3an vagyunk, jöhetne még legalabb 2-3 ember
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107341Next
Add Reply New Topic New Poll