Quote (Soulles @ 27 Sep 2010 09:33)
haha, valamelyik trade topicban (ami itt volt linkelve) láttam az egyik srácnak sigként, vajon miért van kitakarva a neve a karakternek?
http://img178.imageshack.us/img178/6447/beztytuues.png
szerintem nem szeretné hogy a köv ladderben lekreálják a botok mert annyira n1
nem tudom ezt minek ide postolni elfért volna a care topicban is