d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11031041051061074114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 3 2008 12:50pm
szeritem faszan nez ki az inv.. nekem bejön
és y ofc sötétítsenek rajta.. fasznak se kell wow utánzat
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 12:51pm
nemtom mit sirtok ahogy kinéz
láttatok a teljes gameböl kemény 20 percet és 2 helyszint, biztos vagyok benne h lesznek darkosabb részek is
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 3 2008 01:07pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 19:51)
nemtom mit sirtok ahogy kinéz
láttatok a teljes gameböl kemény 20 percet és 2 helyszint, biztos vagyok benne h lesznek darkosabb részek is


nemtom, hogy egy kibaszottsötét, zombikkal telekúrt kazamatarendszernél (ami valszeg a tristrami katedrális alatt van, tekintve, hogy ott volt DC) mi lehetne darkosabb...
bár egyik haverom ötlete se rossz:

Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Jul 3 2008 01:10pm
Quote (bajcli @ Thu, 3 Jul 2008, 20:07)
nemtom, hogy egy kibaszottsötét, zombikkal telekúrt kazamatarendszernél (ami valszeg a tristrami katedrális alatt van, tekintve, hogy ott volt DC) mi lehetne darkosabb...
bár egyik haverom ötlete se rossz:
http://kepek.freemail.hu/fototar/kepek/00/02/63/98/07/U0002639807/T00000001215019175869/0uf3m1b3Q6GWfY0WRrWJ/3952947.jpeg


anyááád ez n1 feeling
( rofl.gif )
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 3 2008 01:11pm
ja kene zseblampa h lass is vmit xd
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 3 2008 01:13pm
Quote (bajcli @ Thu, Jul 3 2008, 08:07pm)
nemtom, hogy egy kibaszottsötét, zombikkal telekúrt kazamatarendszernél (ami valszeg a tristrami katedrális alatt van, tekintve, hogy ott volt DC) mi lehetne darkosabb...
bár egyik haverom ötlete se rossz:
http://kepek.freemail.hu/fototar/kepek/00/02/63/98/07/U0002639807/T00000001215019175869/0uf3m1b3Q6GWfY0WRrWJ/3952947.jpeg


laugh.gif

Nekem dióval is néha az a bajom, hogy nem látok semmit, csak mikor már befutottam egy csordába.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 3 2008 01:16pm
Quote (sondor @ Thu, 3 Jul 2008, 21:11)
ja kene zseblampa h lass is vmit xd


doom3 feeling smile.gif
poénból tényleg csinálhatnának egy full sötét helyet is biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 3 2008 01:26pm
En azzal ertek egyer, hogy darkabbnak kene lennie. Tul WoWos.

"26477 Signatures Total"
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 3 2008 02:01pm
rossz pc jatekok: darkwampires vagy mi biggrin.gif (oda is zseblámpa kell)
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 03:21pm
nekem tetszik is meg nem is

alapvetően sztem ez még full nem kiforott dolog.

sztem darkosabb lesz, de ha nem, az se túlzottan baj sztem...

tetszik már most a game..

bár az inv az nekem se tetszik annyira
Go Back To Magyar Topic List
Prev11031041051061074114Next
Closed New Topic New Poll