d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1103104105106107162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 07:09am
bleach movie 3 at angol subbal de rögtön cry3.gif a végén még japo szinkron no subbal fogom megnézni...
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 07:17am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 02:09pm)
bleach movie 3 at angol subbal de rögtön  cry3.gif a végén még japo szinkron no subbal fogom megnézni...


van 3. movie?
en csak az elso kettot lattam ohmy.gif
hol tom azt megnezni
Member
Posts: 15,104
Joined: Sep 24 2006
Gold: 28,105.00
Feb 28 2009 07:18am
nincs angol subbal. kész.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 07:19am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, Feb 28 2009, 01:17pm)
van 3. movie?
en csak az elso kettot lattam ohmy.gif
hol tom azt megnezni


A japán terjesztő, a Toho 2008. december 13-ra jelentette be a harmadik Bleach movie premierjét. A Bleach movie 3-at ismét Noriyuki Abe, a televízió sorozat, és a két előző film direktora fogja rendezni. Szereposztást nem jelentettek még be, Masakazu Moritát (Kurosaki Ichigo) kivéve. Pletykák szerint az lett volna a film címe, hogy Goodbye Rukia, de ez vagy csak tényleg pletyka volt, vagy azóta megváltoztatták. A film pontos címe Gekijouban Bleach: Fade to Black Kimi no Na o Yobu.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2009 07:20am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 02:06pm)
az még nem biztos smile.gif


Fogadjunk hogy nem halt meg?
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 07:43am
Quote (Moonflow @ Sat, Feb 28 2009, 01:04pm)
Az animeben is ugyan ez lesz, istenem.... Mivel az anime a mangara alapszik te idiota rofl.gif


lol te nagyonsötét az anime kurasok mindenben eltér a mangátol .. de nembaj : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2009 07:48am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 02:43pm)
lol te nagyonsötét az anime kurasok mindenben eltér a mangátol .. de nembaj : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


TE vagy a balfasz : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Az anime ekce ugyan az mint a manga, csak raknak bele filler részeket, és kiszinesitik a dolgokat benne
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 07:49am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 02:19pm)
A japán terjesztő, a Toho 2008. december 13-ra jelentette be a harmadik Bleach movie premierjét. A Bleach movie 3-at ismét Noriyuki Abe, a televízió sorozat, és a két előző film direktora fogja rendezni. Szereposztást nem jelentettek még be, Masakazu Moritát (Kurosaki Ichigo) kivéve. Pletykák szerint az lett volna a film címe, hogy Goodbye Rukia, de ez vagy csak tényleg pletyka volt, vagy azóta megváltoztatták. A film pontos címe Gekijouban Bleach: Fade to Black Kimi no Na o Yobu.


ez nem igazan valasz a kerdesemre, mondhatni a kozelebe sincs, de azert "k." !

This post was edited by ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH on Feb 28 2009 07:50am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 07:55am
Quote (anyd @ Sat, Feb 28 2009, 01:48pm)
TE vagy a balfasz : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Az anime ekce ugyan az mint a manga, csak raknak bele filler részeket, és kiszinesitik a dolgokat benne



te is meg a másik srác is biztos többet tudok jsp-röl,d2-röl mint én. viszont az animéröl, mangárol kurvára nem : D szal értelmetlen vitatkozni is akár . az anime nem követi a mangát . igyhát az animében Jiraja sem fog meghalni ... de amugy mind1 gondolj amit akarsz wink.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Feb 28 2009 07:56am
Quote (Anamy @ Sat, Feb 28 2009, 02:55pm)
te is meg a másik srác is biztos többet tudok jsp-röl,d2-röl mint én. viszont az animéröl, mangárol kurvára nem : D szal értelmetlen vitatkozni is akár . az anime nem követi a mangát . igyhát az animében Jiraja sem fog meghalni ... de amugy mind1 gondolj amit akarsz wink.gif


en nem tudok donteni kinek higgyek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bar oli aztmondja hogy a kovetik egymast, ami egy pont amellett hogy nem kovetik ohmy.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107162Next
Add Reply New Topic New Poll