Quote (TheStriker @ Sat, 22 Mar 2008, 13:32)
A második kurvajo, bár a 2 focal kicsit fura, iso 1 renderrel kisebb canvason egy ugyanilyen jó tag
Shongokus:-őszinte leszek- iszonyuan szar, 2.nak nyomába se ér :S
Igen, valahogy gondoltam hogy neked a masodik fog tetszeni, es ez nem is vicc

Mivel az a tutorial tgfxrol van, es ott altalaban olyan munkakat csinalnak, ha jol tudom, amik neked tetszenek.
Amugy ty hogy oszinte voltal xd