d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11031041051061071311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2008 05:31am
nvm.

This post was edited by kabraxis6 on Mar 22 2008 05:31am
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 22 2008 06:32am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 22 2008, 10:18am)
Yo.
Csak szorakoztam egy renderrel, szal pls velemenyz.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-94.jpg ofc

Ezt pedig egy tutorial alapjan keszitettem, nem tudom hogy tetszik-e a style, viszont ez a sig kozel sem olyan jo mint ami a tutorialban van.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-95.jpg


A második kurvajo, bár a 2 focal kicsit fura, iso 1 renderrel kisebb canvason egy ugyanilyen jó tag
Shongokus:-őszinte leszek- iszonyuan szar, 2.nak nyomába se ér :S
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 22 2008 07:29am
Quote (TheStriker @ Sat, 22 Mar 2008, 13:32)
A második kurvajo, bár a 2 focal kicsit fura, iso 1 renderrel kisebb canvason egy ugyanilyen jó tag
Shongokus:-őszinte leszek- iszonyuan szar, 2.nak nyomába se ér :S


Igen, valahogy gondoltam hogy neked a masodik fog tetszeni, es ez nem is vicc biggrin.gif Mivel az a tutorial tgfxrol van, es ott altalaban olyan munkakat csinalnak, ha jol tudom, amik neked tetszenek.
Amugy ty hogy oszinte voltal xd
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 22 2008 07:48am
Quote (kabraxis6 @ Sat, 22 Mar 2008, 14:29)
Igen, valahogy gondoltam hogy neked a masodik fog tetszeni, es ez nem is vicc biggrin.gif Mivel az a tutorial tgfxrol van, es ott altalaban olyan munkakat csinalnak, ha jol tudom, amik neked tetszenek.
Amugy ty hogy oszinte voltal xd


Jájj oli ez annyira nemtetszik sad.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 22 2008 08:19am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 22 2008, 01:29pm)
Igen, valahogy gondoltam hogy neked a masodik fog tetszeni, es ez nem is vicc biggrin.gif Mivel az a tutorial tgfxrol van, es ott altalaban olyan munkakat csinalnak, ha jol tudom, amik neked tetszenek.
Amugy ty hogy oszinte voltal xd


Melyik tut?
Amugy nem, mert a 60%uk tegnap kezdte, de van pár masszivan jo artist biggrin.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 22 2008 08:27am


unatkoztam
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 22 2008 09:00am
Quote (Nerz8 @ Sat, Mar 22 2008, 02:27pm)
http://i26.tinypic.com/1195duh.jpg

unatkoztam


read more tutorials nerznyolc

am a színek tetszenek
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 22 2008 11:08am
Quote (Nerz8 @ Sat, Mar 22 2008, 02:27pm)
http://i26.tinypic.com/1195duh.jpg

unatkoztam


Blending = horrid, és te nem tudzs mást csak smudgeolni, c4dt pastelni és eraselni. biggrin.gif Csak mess around in teh ph0toshopz, és find 0ut new technikz.





Gift for The_Punisher
.
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 22 2008 12:12pm
Quote (TheStriker @ Sat, Mar 22 2008, 05:08pm)
Blending = horrid, és te nem tudzs mást csak smudgeolni, c4dt pastelni és eraselni. biggrin.gif Csak mess around in teh ph0toshopz, és find 0ut new technikz.

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/4koen.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/4koen2.png

Gift for The_Punisher
.


na ez tetszik

memade one:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 23 2008 11:11am
Quote (lowxair @ Sat, 22 Mar 2008, 19:12)
na ez tetszik

memade one:
http://kepfeltoltes.hu/080322/sig54_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Lol tenyleg nem tudom miert, de kurvara HyDr@ sigjeire emlekeztet.
Ja, btw csak fej nn!!!!!!!!!!!!!!!! HASZNALD A STOCK / CUTOUT TOBBI RESZET IS GRR

This post was edited by kabraxis6 on Mar 23 2008 11:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11031041051061071311Next
Closed New Topic New Poll