d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1103104105106107232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 16 2009 03:05am
mi alapján rakja sorrendbe a tracker a topicokat?
különböző fórumrészlegekben vannak a topicok, sorba szeretném őket rakni de leszarja :|
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 16 2009 03:43am
Quote (Janou @ Mon, 16 Mar 2009, 10:05)
mi alapján rakja sorrendbe a tracker a topicokat?
különböző fórumrészlegekben vannak a topicok, sorba szeretném őket rakni de leszarja :|


Én nem vettem észre semmilyen rendszert, de ha pl. egyik subforumba több kerül idővel, akkor azt is dobálja -.-

Szóval én is örülnék, ha valaki erre megtalálná a választ ^^
Member
Posts: 65
Joined: Feb 18 2009
Gold: 8.21
Mar 16 2009 06:01am
Valaki segitene nekem!

Egy noob csaló k*cs*g nem adta oda a cuccot amit vettem??
Viszont én elküldtem neki már az fg-t vannak képeim is meg minden.
Mi a teendő ilyenkor??

Ha valaki tudja az pls küldjön üzit swoop85 acc ra

előre is thx
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Mar 16 2009 06:03am
Quote (swoop85 @ Mon, 16 Mar 2009, 13:01)
Valaki segitene nekem!

Egy noob csaló k*cs*g nem adta oda a cuccot amit vettem??
Viszont én elküldtem neki már az fg-t vannak képeim is meg minden.
Mi a teendő ilyenkor??

Ha valaki tudja az pls küldjön üzit swoop85 acc ra

előre is thx


printscreent készítettél trade közben? ha igen akkor postold ide
ha meg nem akkor buktad sad.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 16 2009 06:10am
Quote (swoop85 @ Mon, 16 Mar 2009, 13:01)
Valaki segitene nekem!

Egy noob csaló k*cs*g nem adta oda a cuccot amit vettem??
Viszont én elküldtem neki már az fg-t vannak képeim is meg minden.
Mi a teendő ilyenkor??

Ha valaki tudja az pls küldjön üzit swoop85 acc ra

előre is thx


Itt le van írva, hogy mit tegyél ha megloptak részletesen
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14581782&f=250

Ha van elég bizonyítékod, akkor lockolják, és ahhoz hogy azt leszedje magáról vissza kell majd fizetnie.

Legközelebb használj egy medit -- az meg le van írva itt: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6639000&view=findpost&p=34946543#entry34946543
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Mar 18 2009 07:40pm
2 D2 futtatása egy gépen "csak" nem megengedett, vagy ban is jár(hat) érte?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2009 05:50am
Quote (Szerintem @ Thu, 19 Mar 2009, 02:40)
2 D2 futtatása egy gépen "csak" nem megengedett, vagy ban is jár(hat) érte?


term of use-ban van egy kis változás, pontosan nem tudom a faramuci kifejezést, hogy most egy gép, egy ip vagy mi a túróról van itt szó smile.gif
kb 1 hónapja 2 d2 megy a gépemen, a módot nem akarom itt leírni, viszont tudok pár módszert, amit a jsp rögtönítélő bírósága itt nem engedélyez
kérdésed van, pm meh

Quote (Anarkin @ Mon, 16 Mar 2009, 10:43)
Én nem vettem észre semmilyen rendszert, de ha pl. egyik subforumba több kerül idővel, akkor azt is dobálja -.-

Szóval én is örülnék, ha valaki erre megtalálná a választ ^^


pedig benned bíztam sad.gif

This post was edited by Janou on Mar 19 2009 05:52am
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 20 2009 03:05am
sig-emben lévő topicot nem tudom bumpolni ohmy.gif

10 nap tétlenség után nem lehet irni egy topicba?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 20 2009 03:15am
Quote (kopek66 @ Fri, Mar 20 2009, 10:05am)
sig-emben lévő topicot nem tudom bumpolni ohmy.gif

10 nap tétlenség után nem lehet irni egy topicba?


átkerült az archívba sad.gif amúgy vmi 90 nap (?) után nem lehet bumpolni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 20 2009 04:04am
Quote (Szerintem @ Thu, 19 Mar 2009, 02:40)
2 D2 futtatása egy gépen "csak" nem megengedett, vagy ban is jár(hat) érte?


a nem megengedett => nem legit => banolhatnak (elvben)

de gyakorlatilag, ha teljesen original a diablod, akkor mit tudnak tenni?

egy ip miatt nem rakhatnak ki, mert azt nem tiltja, h otthon ket geprol ne jatszhatananak

meg aztanvan egy csomo olyan szolgaltato, akik lanon osztjak a netet es a 100 kuls oipjukre van 10000 elofizeto, amibol mondjuk egyszerre dialozik ket ember akik egy iprolvannak, es akkor minden ok nelkul kirakjak oket?

de azert a hivatalo verzio az, h banolhatnak erte, ha lebuksz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103104105106107232Next
Closed New Topic New Poll