Quote (Szerintem @ Thu, 19 Mar 2009, 02:40)
2 D2 futtatása egy gépen "csak" nem megengedett, vagy ban is jár(hat) érte?
a nem megengedett => nem legit => banolhatnak (elvben)
de gyakorlatilag, ha teljesen original a diablod, akkor mit tudnak tenni?
egy ip miatt nem rakhatnak ki, mert azt nem tiltja, h otthon ket geprol ne jatszhatananak
meg aztanvan egy csomo olyan szolgaltato, akik lanon osztjak a netet es a 100 kuls oipjukre van 10000 elofizeto, amibol mondjuk egyszerre dialozik ket ember akik egy iprolvannak, es akkor minden ok nelkul kirakjak oket?
de azert a hivatalo verzio az, h banolhatnak erte, ha lebuksz.