Quote (meatyowllegs @ Feb 22 2012 02:54pm)
BEZZEG HONBAN MH SINCS, HAHAHA
mindjárt jön bence, a dota örangyala, és majd jol megmondja hogy az $2 meg a hon mennyivel szarabb mint a dota
és hogy a dota2 a világ legjobb játéka és mindenki szopkodja icefrog faszát mert csak