d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103710381039104010411046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 22 2012 05:39am
Quote (Rawen @ 22 Feb 2012 12:29)
#1 mennyire szép
http://www.youtube.com/watch?v=n_69qUmhaOE
nvm,rájöttem,hogy smokeban voltak ez így elég wtf és hiába nézegetem többször nem tudom honnan tudták hol járnak de utálok mhval gyanúsítani bárkit is
ez vagy óriási faszmakk vagy veno látta őket de ő meg túl messze volt szerintem
my mind is full of fuck


nyugalom, ez csak egy játék
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 05:41am
Quote (fleSs @ 22 Feb 2012 12:39)
nyugalom, ez csak egy játék


Sokkal több ez annál :D
de közben észrevettem,hogy pont bevillant egy pillanatra az új scourge wave mögöttük és ezért volt ilyen jó az időzítés

This post was edited by Rawen on Feb 22 2012 05:43am
Member
Posts: 260
Joined: Nov 7 2011
Gold: 0.00
Feb 22 2012 07:32am
Quote (Rawen @ Feb 22 2012 12:41pm)
Sokkal több ez annál :D
de közben észrevettem,hogy pont bevillant egy pillanatra az új scourge wave mögöttük és ezért volt ilyen jó az időzítés


szép észrevétel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 08:53am
Quote (Resz @ 22 Feb 2012 14:32)
szép észrevétel


<_<
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 22 2012 08:54am
Quote (Rawen @ Feb 22 2012 01:29pm)
#1 mennyire szép
http://www.youtube.com/watch?v=n_69qUmhaOE
nvm,rájöttem,hogy smokeban voltak ez így elég wtf és hiába nézegetem többször nem tudom honnan tudták hol járnak de utálok mhval gyanúsítani bárkit is
ez vagy óriási faszmakk vagy veno látta őket de ő meg túl messze volt szerintem
my mind is full of fuck


BEZZEG HONBAN MH SINCS, HAHAHA
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 08:55am
Quote (meatyowllegs @ 22 Feb 2012 15:54)
BEZZEG HONBAN MH SINCS, HAHAHA


Dota 2ben sincs,arról meg nem tehet icefrog,hogy szar a blizzard. AHHAHAHAHHAHAHA
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 22 2012 08:57am
Quote (meatyowllegs @ Feb 22 2012 02:54pm)
BEZZEG HONBAN MH SINCS, HAHAHA


mindjárt jön bence, a dota örangyala, és majd jol megmondja hogy az $2 meg a hon mennyivel szarabb mint a dota
és hogy a dota2 a világ legjobb játéka és mindenki szopkodja icefrog faszát mert csak
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 18 2012 04:43am


scumbag tiny a végén :DDDDD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 19 2012 03:24pm


syl,fappolj erre
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 19 2012 03:40pm
Quote (H4xooR @ Mar 19 2012 10:24pm)
http://www.youtube.com/watch?v=nKYdf5ssnsM

syl,fappolj erre


alig látni valamit :wacko:
az meg hogy a forge spiriteket jol kezeli, lol
hasznaljon meepo-t ha ennyire nagy apm-je van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103710381039104010411046Next
Add Reply New Topic New Poll