d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103610371038103910401046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:52pm
Quote (meatyowllegs @ 14 Feb 2012 19:51)
NEKEM MEG A TIEDDEL KAPCSOLATBAN


De te noob vagy.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 18 2012 05:22am


BUMP
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2012 09:33am
#1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 18 2012 09:55am
5th lol
naixnak nincs slowja? ^^ vagy az wtf volt

Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 18 2012 10:09am
Quote (meatyowllegs @ 18 Feb 2012 16:55)
5th lol
naixnak nincs slowja? ^^ vagy az wtf volt


játék elején volt, és lifestealre pakolt elsőnek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2012 10:34am
Quote (meatyowllegs @ 18 Feb 2012 16:55)
5th lol
naixnak nincs slowja? ^^ vagy az wtf volt


Látod mekkora noob vagy.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 18 2012 10:54am
Quote (Rawen @ 18 Feb 2012 18:34)
Látod mekkora noob vagy.


de akkor mi a lofaszt csinaltak ott 2 percen keresztul? a vegen meg befut lvl1-en mid towerhez? nc..
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 18 2012 11:36am
Quote (Rawen @ Feb 18 2012 05:33pm)
#1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
http://www.youtube.com/watch?v=Uv0jAFQ4zMw



#9ig néztem mert nem a funny day a zene.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2012 11:22am
Mai tanulság AzAndriska szerint : A dagger az csak em-ben mert nem ad semmi bónuszt ezért ő inkább force staffot vesz centának.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2012 05:29am
#1 mennyire szép

nvm,rájöttem,hogy smokeban voltak ez így elég wtf és hiába nézegetem többször nem tudom honnan tudták hol járnak de utálok mhval gyanúsítani bárkit is
ez vagy óriási faszmakk vagy veno látta őket de ő meg túl messze volt szerintem
my mind is full of fuck

This post was edited by Rawen on Feb 22 2012 05:37am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103610371038103910401046Next
Add Reply New Topic New Poll