d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103510361037103810391046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 12:38pm
Quote (ecneB @ Feb 14 2012 06:36pm)
sk -> 60 seces cd lvl3 ulti... WTF?!?!?!?!?!?
trax -> megnovelt base agi/dmg (nem tudom mar pontosan melyik)
invoker -> kibaszott szemet hero, ha tudnak vele jatszani... szerencsere eddig eleg kevessel futottam csak ossze

ja, valszeg sand-re gondoltal :D azt is imadom, foleg amikor midre jonnek vengevel fb-ra ellenem...


szerettem ellened invokerrel tolni :]
lehet csak ezért fel kéne rakni a dota2t!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 14 2012 12:38pm
wr op looooool
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:38pm
Quote (Liliomtipro @ 14 Feb 2012 20:36)
meg a void meg a mortred meg a spectre mert azok 2 gombosak!


ha meglatom, hogy az enemy hard carryt hoz, akkor olyan herot hozok/hozatok masokkal, hogy meg a szart is kipusholom beloluk.. annyira szanalmas a legtobb hard carry.. en legalabbis baromira utalom az osszeset..
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:40pm
Quote (sylke @ 14 Feb 2012 20:38)
szerettem ellened invokerrel tolni :]
lehet csak ezért fel kéne rakni a dota2t!


azert akkor meg gecire nem tudtam jatszani.. :DD kihoztam snipert, te invo-t
fossa alaztal
kihoztad snipert en nem tudom mit, de azzal is fossa alaztal..
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 14 2012 12:43pm
Quote (Flutter @ Feb 14 2012 07:38pm)
wr op looooool


LOOOOOOOOOOL
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:43pm
Quote (Flutter @ 14 Feb 2012 19:43)
LOOOOOOOOOOL


JÓVANMÁ
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 12:43pm
Quote (ecneB @ Feb 14 2012 06:40pm)
azert akkor meg gecire nem tudtam jatszani.. :DD kihoztam snipert, te invo-t
fossa alaztal
kihoztad snipert en nem tudom mit, de azzal is fossa alaztal..


én élveztem nagyon
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 14 2012 12:50pm
mer az aluna mi
2 skillje ugyanaz, a 3.is, csak van egy plussz funkcioja
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 14 2012 12:51pm
Quote (Rawen @ Feb 14 2012 08:31pm)
A te dota skilleddel kapcsolatban kétségeim vannak de csak az itteni postjaidból tudok következtetni :d


NEKEM MEG A TIEDDEL KAPCSOLATBAN
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:52pm
Quote (meatyowllegs @ 14 Feb 2012 20:50)
mer az aluna mi
2 skillje ugyanaz, a 3.is, csak van egy plussz funkcioja


egy skillje ugyanaz. de az sem teljesen, mert az ulti miatt global lesz a range.
harmadik skillen nincs slow+miss, helyette van az a faszsag..
stunja meg ulti nelkul eleg gyatra, bar trilanen eleg undorito volt ket stunerrel kombozva..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103510361037103810391046Next
Add Reply New Topic New Poll