d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103410351036103710381046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 14 2012 12:31pm
wr op?
lol
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:31pm
Quote (sylke @ 14 Feb 2012 20:30)
?????????????


alunara gondolt, de az egy annyira fos concept.. raadasul egy budos ciganykurva, aki ugy jar, mint aki beszart..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:31pm
Quote (Flutter @ 14 Feb 2012 19:31)
wr op?
lol


A te dota skilleddel kapcsolatban kétségeim vannak de csak az itteni postjaidból tudok következtetni :d
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:32pm
Quote (Flutter @ 14 Feb 2012 20:31)
wr op?
lol


en leginkabb dota2-rol beszelek. sima dotaban nem sokat toltam, honban meg nincs wr. viszont dota2-ben eleg god tier hero
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 12:33pm
Quote (ecneB @ Feb 14 2012 06:31pm)
alunara gondolt, de az egy annyira fos concept.. raadasul egy budos ciganykurva, aki ugy jar, mint aki beszart..


1 skill, ami hasonlit, de az is máshogy müködik lol
sokban hasonlit a wrre!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:33pm
Quote (ecneB @ 14 Feb 2012 19:32)
en leginkabb dota2-rol beszelek. sima dotaban nem sokat toltam, honban meg nincs wr. viszont dota2-ben eleg god tier hero


Ugyanaz az 1ben is.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 12:34pm
akkor is a trax az invoker meg az sk a legjobb herok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:35pm
Quote (sylke @ 14 Feb 2012 19:34)
akkor is a trax az invoker meg az sk a legjobb herok.


Invoker is undorító az tény.Trax meg mindkét sk az ilyen mediocre.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:36pm
Quote (sylke @ 14 Feb 2012 20:34)
akkor is a trax az invoker meg az sk a legjobb herok.


sk -> 60 seces cd lvl3 ulti... WTF?!?!?!?!?!?
trax -> megnovelt base agi/dmg (nem tudom mar pontosan melyik)
invoker -> kibaszott szemet hero, ha tudnak vele jatszani... szerencsere eddig eleg kevessel futottam csak ossze

ja, valszeg sand-re gondoltal :D azt is imadom, foleg amikor midre jonnek vengevel fb-ra ellenem...

This post was edited by ecneB on Feb 14 2012 12:37pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 14 2012 12:36pm
Quote (sylke @ Feb 14 2012 08:34pm)
akkor is a trax az invoker meg az sk a legjobb herok.


meg a void meg a mortred meg a spectre mert azok 2 gombosak!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103410351036103710381046Next
Add Reply New Topic New Poll