Quote (sylke @ 14 Feb 2012 20:34)
akkor is a trax az invoker meg az sk a legjobb herok.
sk -> 60 seces cd lvl3 ulti... WTF?!?!?!?!?!?
trax -> megnovelt base agi/dmg (nem tudom mar pontosan melyik)
invoker -> kibaszott szemet hero, ha tudnak vele jatszani... szerencsere eddig eleg kevessel futottam csak ossze
ja, valszeg sand-re gondoltal

azt is imadom, foleg amikor midre jonnek vengevel fb-ra ellenem...
This post was edited by ecneB on Feb 14 2012 12:37pm