Quote (sylke @ Feb 14 2012 08:25pm)
nem mert a kibaszott op hero az a nerf elötti engi volt.
mindenmás hero csak op.
ez is igaz amugy...
en meg utana is szerettem egy darabig, amikor fossanerfeltek a turretet, es ilyen 1/5et sebezte az eredeti sebzesnek....

de meg azt is megegyszer le kellett nerfelni, nc, na mostmar telleg szar...
Quote (Rawen @ Feb 14 2012 08:26pm)
Rici megmondja a tutit
honban is van windrunner, azt nem lehet supportkent jatszani... bar az ultija mas