d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103310341035103610371046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:16pm
Quote (Rawen @ 23 Jan 2012 23:31)
Clocknak a cog a lekjobb skillje ha azt nézzük,hogy mire való a hero.Wrnek én nem is teszek ultira amíg van más skill,a legtöbbször a statot is többre tartom és ez a normális.
WR NEM CARRY EMBEREK


akkor ezek szerint normális, ahogy én játszottam utolsó pár gamet.. :D egyszer nem raktam az ultira csak 23-tól..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:19pm
Quote (ecneB @ 14 Feb 2012 19:16)
akkor ezek szerint normális, ahogy én játszottam utolsó pár gamet.. :D egyszer nem raktam az ultira csak 23-tól..


Hát most mégis hány olyan szituáció van amikor jó valamire.Nagyon late gamig nem éri meg nincs elég dmg meg inkább legyen helyette még 1 vagy 2 power/shackleshot ráaadásul miküzben egyhelyben állsz nem tudsz helyezkedni sem.Szar az az ulti úgy ahogy van :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:22pm
Quote (Rawen @ 14 Feb 2012 20:19)
Hát most mégis hány olyan szituáció van amikor jó valamire.Nagyon late gamig nem éri meg nincs elég dmg meg inkább legyen helyette még 1 vagy 2 power/shackleshot ráaadásul miküzben egyhelyben állsz nem tudsz helyezkedni sem.Szar az az ulti úgy ahogy van :D


en is azt neztem hogy semmire nem jo. toronybontasra, de ha nem total noob az enemy, egybol kifocusol, magyaran stat >
az a vicc, hogy ugyis kibaszott op az a hero, hogyha egyaltalan nem is nezzuk az ultijat.. :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 14 2012 12:24pm
hat ti tenyleg noobok vagytok ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 12:25pm
Quote (ecneB @ Feb 14 2012 06:22pm)
en is azt neztem hogy semmire nem jo. toronybontasra, de ha nem total noob az enemy, egybol kifocusol, magyaran stat >
az a vicc, hogy ugyis kibaszott op az a hero, hogyha egyaltalan nem is nezzuk az ultijat.. :D


nem mert a kibaszott op hero az a nerf elötti engi volt.
mindenmás hero csak op.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2012 12:26pm
Quote (meatyowllegs @ 14 Feb 2012 19:24)
hat ti tenyleg noobok vagytok ^^


Rici megmondja a tutit
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:27pm
Quote (sylke @ 14 Feb 2012 20:25)
nem mert a kibaszott op hero az a nerf elötti engi volt.
mindenmás hero csak op.


jo igaz.. bar en akkor a ricifele stat+keg builddel toltam :DD uristen mekkora failek voltunk.. rici magebane -> elder rush -> afk woods -> szil ordit: KIBASZOTT BKB??!?!?!?!!?!??

wr-nek az a kurv shackle-ja kibaszott undorito.. mint elec-nek a grip-je, csak ez nem chanellinges es multi target
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 14 2012 12:28pm
Quote (sylke @ Feb 14 2012 08:25pm)
nem mert a kibaszott op hero az a nerf elötti engi volt.
mindenmás hero csak op.


ez is igaz amugy... :D
en meg utana is szerettem egy darabig, amikor fossanerfeltek a turretet, es ilyen 1/5et sebezte az eredeti sebzesnek.... :D de meg azt is megegyszer le kellett nerfelni, nc, na mostmar telleg szar...

Quote (Rawen @ Feb 14 2012 08:26pm)
Rici megmondja a tutit

honban is van windrunner, azt nem lehet supportkent jatszani... bar az ultija mas
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2012 12:30pm
Quote (meatyowllegs @ 14 Feb 2012 20:28)
ez is igaz amugy... :D
en meg utana is szerettem egy darabig, amikor fossanerfeltek a turretet, es ilyen 1/5et sebezte az eredeti sebzesnek.... :D de meg azt is megegyszer le kellett nerfelni, nc, na mostmar telleg szar...


honban is van windrunner, azt nem lehet supportkent jatszani... bar az ultija mas


az ultijatol kb teljesen mas lett az egesz hero.. igazi s2-s fos, imo
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 12:30pm
Quote (meatyowllegs @ Feb 14 2012 06:28pm)
ez is igaz amugy... :D
en meg utana is szerettem egy darabig, amikor fossanerfeltek a turretet, es ilyen 1/5et sebezte az eredeti sebzesnek.... :D de meg azt is megegyszer le kellett nerfelni, nc, na mostmar telleg szar...


honban is van windrunner, azt nem lehet supportkent jatszani... bar az ultija mas


?????????????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103310341035103610371046Next
Add Reply New Topic New Poll