d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103210331034103510361046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 23 2012 03:33pm
Quote (sylke @ 23 Jan 2012 22:32)
haxor kettövel, de még azokkal is fos


=(
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 23 2012 03:39pm
Quote (Rawen @ Jan 23 2012 10:31pm)
Clocknak a cog a lekjobb skillje ha azt nézzük,hogy mire való a hero.Wrnek én nem is teszek ultira amíg van más skill,a legtöbbször a statot is többre tartom és ez a normális.
WR NEM CARRY EMBEREK


én szeretek dmg-t rakni neki
kva jó a lövés animációja
phase boots 2 null tali és lemidelsz szinte bármit

ti mit raktok wr-nek?
nekem a már említett pb+2*null tali (vagy 1 null 1 wand) meg egy force staff a kezdő, utána meg az ellentől fögg, de obli vagy hex

This post was edited by Flutter on Jan 23 2012 03:39pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 23 2012 03:40pm
Quote (Flutter @ Jan 23 2012 09:39pm)
én szeretek dmg-t rakni neki
kva jó a lövés animációja
phase boots 2 null tali és lemidelsz szinte bármit

ti mit raktok wr-nek?
nekem a már említett pb+2*null tali (vagy 1 null 1 wand) meg egy force staff a kezdő, utána meg az ellentől fögg, de obli vagy hex


5 radi 1 rapier
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 23 2012 03:44pm
Quote (Flutter @ 23 Jan 2012 22:39)
én szeretek dmg-t rakni neki
kva jó a lövés animációja
phase boots 2 null tali és lemidelsz szinte bármit

ti mit raktok wr-nek?
nekem a már említett pb+2*null tali (vagy 1 null 1 wand) meg egy force staff a kezdő, utána meg az ellentől fögg, de obli vagy hex


Nem szeretek vele midelni de ha igen akkor: courier+1 salve+1 clarity aztán gyors bottle.Utána phase boots,force staff,hex áltálaban ezek.
Sidelanre meg courier+ring of prot+1clarity+salve+2branch aztán basil a többi az kb ugyanaz.
Én amúgy azokra gondoltam akik mkb,hotd,maelstorm meg hasonló szarokat raknak.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 23 2012 03:50pm
Quote (Rawen @ Jan 23 2012 10:44pm)
Nem szeretek vele midelni de ha igen akkor: courier+1 salve+1 clarity aztán gyors bottle.Utána phase boots,force staff,hex áltálaban ezek.
Sidelanre meg courier+ring of prot+1clarity+salve+2branch aztán basil a többi az kb ugyanaz.
Én amúgy azokra gondoltam akik mkb,hotd,maelstorm meg hasonló szarokat raknak.


én a bf-es meg desos wr-t szeretem
bár a linkenes még azokat is übereli :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 14 2012 08:25am


régi szép idők..

kien - tiny
shaman - mirana
nevermore - én

enemy randomok,de nem az a lényeg

also bump!
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 14 2012 08:35am
Quote (H4xooR @ 14 Feb 2012 15:25)
http://www.youtube.com/watch?v=QXEUdc9BFEw

régi szép idők..

kien - tiny
shaman - mirana
nevermore - én

enemy randomok,de nem az a lényeg

also bump!


nekem meg mindig a compilation a favorit, amit lackettoek csinaltak :3333
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 14 2012 09:48am
Quote (Moonflow @ Feb 14 2012 02:35pm)
nekem meg mindig a compilation a favorit, amit lackettoek csinaltak :3333


gtfo
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 14 2012 09:48am
Quote (Moonflow @ 14 Feb 2012 15:35)
nekem meg mindig a compilation a favorit, amit lackettoek csinaltak :3333


OKÉ
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 14 2012 10:39am
Quote (sylke @ Feb 14 2012 05:48pm)
gtfo


az a magina blink 8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103210331034103510361046Next
Add Reply New Topic New Poll