Quote (Flutter @ 23 Jan 2012 22:39)
én szeretek dmg-t rakni neki
kva jó a lövés animációja
phase boots 2 null tali és lemidelsz szinte bármit
ti mit raktok wr-nek?
nekem a már említett pb+2*null tali (vagy 1 null 1 wand) meg egy force staff a kezdő, utána meg az ellentől fögg, de obli vagy hex
Nem szeretek vele midelni de ha igen akkor: courier+1 salve+1 clarity aztán gyors bottle.Utána phase boots,force staff,hex áltálaban ezek.
Sidelanre meg courier+ring of prot+1clarity+salve+2branch aztán basil a többi az kb ugyanaz.
Én amúgy azokra gondoltam akik mkb,hotd,maelstorm meg hasonló szarokat raknak.