d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1103110321033103410351046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 23 2012 03:22pm
Quote (sylke @ 23 Jan 2012 22:20)
?????


Quote (Rawen @ 23 Jan 2012 22:21)
Kicsit gondolkodnom kellet de azért rájöttem mit akarsz :D



Comet me


^^

inb4 syl : ezért most bazd arcon magad,vagy hasonló postja

jolvan syl,kurva anyádat

inb4#2 :]

This post was edited by H4xooR on Jan 23 2012 03:23pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 23 2012 03:26pm
ha más így szóba jött írjátok le a "szokatlan" skillbuildjeiteket

én pl:
cica ulti lvl 10-en
svennek 2-n és 4-en statra teszek
destronak orbra nem rakok csak lvl 9-en
cmnek aurara csak lvl 3on
clocknak cog csak lvl 9en :D
huskar heal 9en
dt-nek mindig backtracket maxolom
van hogy lanayanak nem rakok trapra csak 8on

most így hirtelen ennyi jut eszembe
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 23 2012 03:27pm
Quote (Flutter @ 23 Jan 2012 22:26)
ha más így szóba jött írjátok le a "szokatlan" skillbuildjeiteket

én pl:
cica ulti lvl 10-en
svennek 2-n és 4-en statra teszek
destronak orbra nem rakok csak lvl 9-en
cmnek aurara csak lvl 3on
clocknak cog csak lvl 9en :D
huskar heal 9en
dt-nek mindig backtracket maxolom
van hogy lanayanak nem rakok trapra csak 8on

most így hirtelen ennyi jut eszembe


Ebből kb csak a clock faszság a többi az standard.Meg a lanaya.

This post was edited by Rawen on Jan 23 2012 03:28pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 23 2012 03:28pm
Quote (Rawen @ Jan 23 2012 09:27pm)
ebből kb csak a clock faszság a többi az standard


amit ez az ember mond
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 23 2012 03:29pm
Quote (sylke @ 23 Jan 2012 22:28)
amit ez az ember mond


gyere dotázzunk egyet!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 23 2012 03:30pm
Quote (H4xooR @ Jan 23 2012 09:29pm)
gyere dotázzunk egyet!


nincs w3 a gépemen
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 23 2012 03:30pm
Quote (Rawen @ Jan 23 2012 10:27pm)
ebből kb csak a clock faszság a többi az standard


jah, azon mindig elgondolkodom hogy kéne a cog, de imo dmg>>>
meg windnek is mindig össze vissza tolom a skilleket (powershot max ofc), ulti csak 10en

most hogy így ez leírtam rájöttem hogy kb csak 15-20 heroval jatszok rendszeresen asd
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 23 2012 03:31pm
Quote (sylke @ 23 Jan 2012 22:30)
nincs w3 a gépemen


töltsd le bnetről nao
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 23 2012 03:31pm
Quote (Flutter @ 23 Jan 2012 22:30)
jah, azon mindig elgondolkodom hogy kéne a cog, de imo dmg>>>
meg windnek is mindig össze vissza tolom a skilleket (powershot max ofc), ulti csak 10en

most hogy így ez leírtam rájöttem hogy kb csak 15-20 heroval jatszok rendszeresen asd


Clocknak a cog a lekjobb skillje ha azt nézzük,hogy mire való a hero.Wrnek én nem is teszek ultira amíg van más skill,a legtöbbször a statot is többre tartom és ez a normális.
WR NEM CARRY EMBEREK

This post was edited by Rawen on Jan 23 2012 03:32pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 23 2012 03:32pm
Quote (Flutter @ Jan 23 2012 09:30pm)
jah, azon mindig elgondolkodom hogy kéne a cog, de imo dmg>>>
meg windnek is mindig össze vissza tolom a skilleket (powershot max ofc), ulti csak 10en

most hogy így ez leírtam rájöttem hogy kb csak 15-20 heroval jatszok rendszeresen asd


haxor kettövel, de még azokkal is fos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1103110321033103410351046Next
Add Reply New Topic New Poll