Quote (NoobHunter @ 19 Oct 2016 05:48)
10 re jártam eddig dolgozni úgyhogy lightosan fél9 kor keltem mindig
most fél7 re járok és 5 kor kell kelni
ti hogy a faszomba bírjátok??
es ha 10re mesz, akkor f7ig dolgozol? sztem az szarabb mint koran kelni
mondjuk 5kor kelni szar lehet, de akkor gondolom egesz delutanod kb szabad is
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 18 2016 11:05pm