d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev1102103104105106231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 18 2016 10:03pm
Quote (NoobHunter @ Oct 19 2016 04:48am)
10 re jártam eddig dolgozni úgyhogy lightosan fél9 kor keltem mindig
most fél7 re járok és 5 kor kell kelni
ti hogy a faszomba bírjátok??


ugy hogy 10-re jarok es 3-kor eljohetek es befejezhetem itthon
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 18 2016 10:04pm
Quote (jarabekg @ Oct 19 2016 06:03am)
ugy hogy 10-re jarok es 3-kor eljohetek es befejezhetem itthon


jó neked :(
de most mi az istent csinálsz akkor hajnal6 kor?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 18 2016 10:11pm
Quote (NoobHunter @ Oct 19 2016 04:48am)
10 re jártam eddig dolgozni úgyhogy lightosan fél9 kor keltem mindig
most fél7 re járok és 5 kor kell kelni
ti hogy a faszomba bírjátok??


Sosem okozott nehézséget korán kelni.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 18 2016 11:04pm
Quote (NoobHunter @ 19 Oct 2016 05:48)
10 re jártam eddig dolgozni úgyhogy lightosan fél9 kor keltem mindig
most fél7 re járok és 5 kor kell kelni
ti hogy a faszomba bírjátok??


es ha 10re mesz, akkor f7ig dolgozol? sztem az szarabb mint koran kelni
mondjuk 5kor kelni szar lehet, de akkor gondolom egesz delutanod kb szabad is

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 18 2016 11:05pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 18 2016 11:37pm
Quote (NoobHunter @ Oct 19 2016 03:48am)
10 re jártam eddig dolgozni úgyhogy lightosan fél9 kor keltem mindig
most fél7 re járok és 5 kor kell kelni
ti hogy a faszomba bírjátok??


van 1 mérnök diplomám

This post was edited by llllllllllll on Oct 18 2016 11:37pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 18 2016 11:37pm
Quote (llllllllllll @ 19 Oct 2016 07:37)
van 1 nérnök diplomám


XD
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2016 12:12am
Quote (NoobHunter @ Oct 19 2016 04:48am)
10 re jártam eddig dolgozni úgyhogy lightosan fél9 kor keltem mindig
most fél7 re járok és 5 kor kell kelni
ti hogy a faszomba bírjátok??


Gondolom ugyan akkor fekszel le atlagban mint regen, ezert vagy faradtabb.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 19 2016 02:02am
Quote (NoobHunter @ Oct 19 2016 05:04am)
jó neked :(
de most mi az istent csinálsz akkor hajnal6 kor?


egesz ejszaka tanultam :S
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 19 2016 04:36pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2016 04:59pm
két hét nem alvás következik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106231Next
Add Reply New Topic New Poll