Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 18:41)
még az egeret se kellett hozzá megmozdítani de azért BEST SHOT 2014!
amúgy hogy veszitek fel ezeket youtube-ra ?
frapsszel felvettem aztán a nyers videót meg felraktam youtubera, yolo
Quote (rapiddani @ 6 Jan 2014 18:43)
igy futna a gém már leszopnám amgam, már nagygépen kb fut így
pedig a videó minősége valamiért fos
max grafikán fut a gém 90-120 fpssel, zsellér vagy-e