d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11021031041051061363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2013 08:30am
Quote (sylke @ 9 Dec 2013 16:25)
1. körben lehivta a clericjét
2. körben megöltem
ragequit

tfw 17 hprol 1 hiteled az enemyt
nem op a mage.


Nem is, a priest op ha 1 hitelésről van szó.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 9 2013 08:39am
Quote (fahrii @ 9 Dec 2013 16:30)
Nem is, a priest op ha 1 hitelésről van szó.


lol
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2013 08:58am
Quote (bajcli @ 9 Dec 2013 16:39)
lol


ez alatt arra gondoltam, hogy pikkpakk csinálsz 312321132/123132132321 miniont bármikor
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 9 2013 09:01am
Quote (fahrii @ 9 Dec 2013 16:58)
ez alatt arra gondoltam, hogy pikkpakk csinálsz 312321132/123132132321 miniont bármikor


senki nem jatszik ilyen tard deckkel mar, 1 silence es annyi
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 9 2013 11:44am
na
le is töröltem a gémet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2013 11:45am
Quote (sylke @ 9 Dec 2013 19:44)
na
le is töröltem a gémet


mir
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 9 2013 11:45am
Quote (fahrii @ 9 Dec 2013 19:45)
mir


mer nem elegge RNG based
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 9 2013 11:47am
Quote (bajcli @ 9 Dec 2013 19:45)
mer nem elegge RNG based


7 gém alatt 1x se láttam se blizzardot se flamestrikeot, aztán ilyen dualmaster card bajnokok ellen elég frusztrálo játszani már alapbol is, de igy méginkább
ugyhogy inkább dotázok, ott még mindig kevésbé leszek ideges

a legjobb az volt, amikor volt lent vagy 6 1/1es minionja, nekem már semmim nem volt, és a 26. lapot huztam, ami még MINDIG nem flame strike/blizzard volt

This post was edited by sylke on Dec 9 2013 11:48am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2013 11:51am
Hát nemtom, én nem vagyok mastercard warrior, de még csak olyan húdejó lapjaim sincsenek, de a wizzel 10ből 7-8 játékot megnyerek.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 9 2013 11:51am
Quote (sylke @ 9 Dec 2013 19:47)
7 gém alatt 1x se láttam se blizzardot se flamestrikeot, aztán ilyen dualmaster card bajnokok ellen elég frusztrálo játszani már alapbol is, de igy méginkább
ugyhogy inkább dotázok, ott még mindig kevésbé leszek ideges

a legjobb az volt, amikor volt lent vagy 6 1/1es minionja, nekem már semmim nem volt, és a 26. lapot huztam, ami még MINDIG nem flame strike/blizzard volt


de hat nem is annyira RNG-fuggo a jatek!
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051061363Next
Add Reply New Topic New Poll