Quote (bajcli @ 9 Dec 2013 19:45)
mer nem elegge RNG based
7 gém alatt 1x se láttam se blizzardot se flamestrikeot, aztán ilyen dualmaster card bajnokok ellen elég frusztrálo játszani már alapbol is, de igy méginkább
ugyhogy inkább dotázok, ott még mindig kevésbé leszek ideges
a legjobb az volt, amikor volt lent vagy 6 1/1es minionja, nekem már semmim nem volt, és a 26. lapot huztam, ami még MINDIG nem flame strike/blizzard volt
This post was edited by sylke on Dec 9 2013 11:48am