d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev11021031041051062299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Nov 24 2012 02:08pm
Quote (-joey- @ 24 Nov 2012 22:06)
Hihetetlen. Egy gameben 5 perc alatt 3 Legendary, mindhárom tűzre való szemét: Nat xbow, Dawn és Fragments of Destiny.

Rá 15 percre meg esett egy woodoo mask, ofc abból is Brimstone lett.

Micsoda szerencse...


ismerös
napi 20 lendary kb, de mind brimstone lesz :c
hogy lesz meg igy a mempom :C
ani don8 :<
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 24 2012 02:13pm
Quote (apafej @ Nov 24 2012 09:08pm)
ismerös
napi 20 lendary kb, de mind brimstone lesz :c
hogy lesz meg igy a mempom :C
ani don8 :<


Annyi jó volt az egészben, hogy cimborákkal funkodtam, és káromkodtak rám rendesen. :D

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 24 2012 02:14pm
utobbi 3leg - 3*dawn ....

meg most 1 natchest, persze jo nagy fos

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 24 2012 02:17pm
Member
Posts: 229
Joined: Sep 25 2012
Gold: 0.00
Nov 24 2012 02:31pm
Quote (A122 @ Nov 24 2012 09:59pm)
mp1

köszi:)
Quote (Flutter @ Nov 24 2012 10:07pm)
mp 2
1-en túl hamar halnak a szörnyek, nem tölt elég furyt a tornado

63,5% crit chancem van, nincs baj;)

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 24 2012 02:37pm


slottal sztem most sokpenzem lenne ^^
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 24 2012 02:41pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 24 Nov 2012 22:37)
http://i47.tinypic.com/apffa.png

slottal sztem most sokpenzem lenne ^^


+1 Extra Item Slot ?

valóban : D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 24 2012 03:28pm


erre egy pct valaki tolna, most esett elég faszán néz ki
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 24 2012 03:30pm
Quote (rapiddani @ 24 Nov 2012 23:28)
http://i45.tinypic.com/6jks42.jpg

erre egy pct valaki tolna, most esett elég faszán néz ki


első ránézésre olyan mintha azt postoltad volna h "5-öst nyertem a lottón"

hide yo kids, hide yo wife.. :D de majd mindjárt megszakértik mások
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 24 2012 03:30pm
Quote (rapiddani @ Nov 24 2012 10:28pm)
http://i45.tinypic.com/6jks42.jpg

erre egy pct valaki tolna, most esett elég faszán néz ki


elég kevés az az allres
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Nov 24 2012 03:31pm
Quote (rapiddani @ 24 Nov 2012 22:28)
http://i45.tinypic.com/6jks42.jpg

erre egy pct valaki tolna, most esett elég faszán néz ki


50-100 kozott szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051062299Next
Add Reply New Topic New Poll