d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev11021031041051061257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 31 2012 05:56am
Quote (farki @ Jul 31 2012 12:44pm)
scam

ez az arc jól megmondja!


Persze ezt már ezer éve, mikor kijöttem az izomstimuláló, kockás hasat varázsló övek, akkor is szidalmazták, hogy szart sem ér. És persze ha érne is valamit, akkor is tudjuk, hogy a súlyzós edzés az inakat és csontot is erősíti, amire meg ez a rendszer elméletileg sem lesz hatással. De ez össze van kötve mozgással is elvileg, szóval kíváncsi lennék, hogy ér e valamit, vagy simán zéró a ruci hozzáadott értéke.

Egyébként a csávó leírása is hibás szerintem.

"így az izmok -hiába feszitgeted őket- nem végeznek munkát, ezért sorvadásnak indulnak."

Mármint ha a munkát erő * elmozdulással azonosítod, akkor valóban nem végeznek munkat, de koncentrációval is be lehet durrantani a bicepszemet. Nem kell hozzá se gravitáció, se súly.

This post was edited by beni on Jul 31 2012 05:56am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 31 2012 05:57am
Quote (peterqwer @ Jul 31 2012 09:43am)
ezeket esetleg nézd meg
http://scoobysworkshop.com/chest-exercises/#pushups

e: 1 videóban 5. perctől beszél a te problémádról


gooby pls
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2012 07:15am
Quote (TassassinHc @ Jul 31 2012 09:10am)
63-ról 68-ra felmentem 1,5 hónap alatt. Meglátjuk, hogy innen lesz-e tovább...
hozzáteszem, hogy nem tudom pontosan, hogy milyen tápanyag mit csinál és 5 oldalon 7 különböző véleményt írnak.




ott még nem tartok, hogy hátamra ülhetne valaki. ^^
de valami hasonlót elkezdtem, csak finomítani kell az ügyön. köszi mindenesetre.


ugye nem azt akarod ezzel mondani hogy te 1,5 hónap alatt felszedtél 5 kiló izmot?:)
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 31 2012 07:18am
Quote (aLexXx2 @ 31 Jul 2012 15:15)
ugye nem azt akarod ezzel mondani hogy te 1,5 hónap alatt felszedtél 5 kiló izmot?:)


63 kg voltam május vége felé.
68 kg július elején.
egy percig sem állítom, hogy csak izom jött fel.

másfél éve is 67-69 voltam. lehet, hogy csak erre a szintre álltam vissza gyorsabban.
dno.
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 1 2012 12:51am






This post was edited by farki on Aug 1 2012 01:11am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 1 2012 01:49am
Quote (beni @ Jul 31 2012 12:15pm)
Kíváncsi lennék, hogy ez mit tud: http://www.efit.hu/e-fit-training


Haver ert hozza, es elvileg tenyleg jo. Csodakat persze nem tesz, de varosi hulyegyerekeknek egyszerubb es hatasosabb mintha heti 2x fel orat bohockodnanak a fitnessben.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 1 2012 02:16am
Quote (farki @ Aug 1 2012 08:51am)
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422190_10151146025868488_276133030_n.jpg



https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/208917_378637698868265_1229674753_n.jpg


Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:18am
egész héten Mirin Beach Siófokon: https://www.facebook.com/events/165365846932597/

a Bench Press HS-re lehet lenézek, tuti nem csinálom faszán és egyszer szétbassza majd a vállam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 02:33am
Az edzőtársam abbahagyja az egyetemet :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:35am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:33am)
Az edzőtársam abbahagyja az egyetemet :(


nekem nincs edzőtársam sem

feels batman
Go Back To Magyar Topic List
Prev11021031041051061257Next
Add Reply New Topic New Poll