d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1102103104105106214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 24 2013 07:49am
Quote (Rawen @ Apr 24 2013 02:39pm)
Alig emlékszem ezekre, újra kéne olvasnom valami abridged verziót.


a quentin martellre en is ragugleztem h kiafasz
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 24 2013 08:09am
Quote (Flutter @ 24 Apr 2013 11:51)
az öreg oroszláné vicces volt
a legdurvább meg az ifjú farkas ofc

főleg, ha igaz amit róla és a farkasáról beszéltek utána, bár azt nem erősítették meg sehol (a 4. könyv közepéig legalábbis)


ugy éertettem hogy hogyan lehet drukkolni robbnak vagy joffreynak mikor .....

Quote (bajcli @ 24 Apr 2013 13:42)
spojler

legviccesebb quentyn martell

legdurvább talán jeor mormont vagy catelyn, robbé kilométerekről várható volt


nekem legviccesebb

tywin vagy joffrey

legdurvább mormont, robb, vagy ned első katonájának halála már nem tudom a nevét..


Quote (xGurke @ 24 Apr 2013 12:09)
mondjuk ez azért folyamatosan meg van nyitva, amikor nézem ezt a szart

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ljvomnekzJ1qa2ylwo1_1280.jpg

kurva jó úgy sorozatot nézni, hogy nincs névmemóriám getszi


azt nem értem hogy lyanna benne van de ned többi testvére nincs, vagy aerys benne van de ned apja nincs vagy a lannysterek anyja, meg danyéknek voltak testvéreik, meg nagyon hiányos... meg cersei is miért van ott ahol van, vagy robertnek a 999++ fatyja miért nincs benne mikor havas benne van :D

bár szerintem ez az első évad alapján készült azért ilyen hiányos
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Apr 24 2013 08:22am


inb4 old
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 27 2013 06:01am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 27 2013 06:05am
Quote (Anarkin @ 27 Apr 2013 13:01)
http://25.media.tumblr.com/4c3b2414c1c7ebb738885eee70175a8a/tumblr_mlp448kgol1s3joi0o1_r1_1280.jpg


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2013 06:11am
Quote (Anarkin @ 27 Apr 2013 14:01)
http://25.media.tumblr.com/4c3b2414c1c7ebb738885eee70175a8a/tumblr_mlp448kgol1s3joi0o1_r1_1280.jpg


tumblr/10
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:00pm




This post was edited by xGurke on Apr 28 2013 04:00pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:03pm


legszebb nő a világon
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 28 2013 04:09pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 28 2013 04:12pm
Quote (xGurke @ Apr 28 2013 11:09pm)
http://4.ii.gl/RBZuDP.png


a 2. evadban nezett ki legjobban renly mellett
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106214Next
Add Reply New Topic New Poll