Quote (Flutter @ 24 Apr 2013 11:51)
az öreg oroszláné vicces volt
a legdurvább meg az ifjú farkas ofc
főleg, ha igaz amit róla és a farkasáról beszéltek utána, bár azt nem erősítették meg sehol (a 4. könyv közepéig legalábbis)
ugy éertettem hogy hogyan lehet drukkolni robbnak vagy joffreynak mikor .....
Quote (bajcli @ 24 Apr 2013 13:42)
spojler
legviccesebb quentyn martell
legdurvább talán jeor mormont vagy catelyn, robbé kilométerekről várható volt
nekem legviccesebb
tywin vagy joffrey
legdurvább mormont, robb, vagy ned első katonájának halála már nem tudom a nevét..
Quote (xGurke @ 24 Apr 2013 12:09)
mondjuk ez azért folyamatosan meg van nyitva, amikor nézem ezt a szart
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ljvomnekzJ1qa2ylwo1_1280.jpg
kurva jó úgy sorozatot nézni, hogy nincs névmemóriám getszi
azt nem értem hogy lyanna benne van de ned többi testvére nincs, vagy aerys benne van de ned apja nincs vagy a lannysterek anyja, meg danyéknek voltak testvéreik, meg nagyon hiányos... meg cersei is miért van ott ahol van, vagy robertnek a 999++ fatyja miért nincs benne mikor havas benne van

bár szerintem ez az első évad alapján készült azért ilyen hiányos