d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1102103104105106198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2013 03:31am
Megszabadultam a Little Busterstől, a Sakurasoutól meg a Tamako Markettől az utóbbi 3 napban, mióta többet olvasok nem bírom ezeket, kell valami plot, fug.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 5 2013 03:37am
Quote (Rawen @ Feb 5 2013 10:31am)
Megszabadultam a Little Busterstől, a Sakurasoutól meg a Tamako Markettől az utóbbi 3 napban, mióta többet olvasok nem bírom ezeket, kell valami plot, fug.


LB-böl jobb a VN sokkal, a legfontosabb jeleneteket elrontottak. Csak azt nem ertem miert 50+ ora a legtöbb ertelmes VN. Sakurasout elsö resz utan droppoltam Tamako Marketbe bele se kezdtem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2013 03:44am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Feb 2013 10:37)
LB-böl jobb a VN sokkal, a legfontosabb jeleneteket elrontottak. Csak azt nem ertem miert 50+ ora a legtöbb ertelmes VN. Sakurasout elsö resz utan droppoltam Tamako Marketbe bele se kezdtem.


JoJo még mindig jó, SSY az utóbbi évek egyik legjobb animeje, PP már egész rendben van de néha zavaró az eltúlzott Urobutcher style, R;N is beindult meg még sorolhatnám szóval van még mit nézni.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 5 2013 03:57am
Quote (Rawen @ Feb 5 2013 10:44am)
JoJo még mindig jó, SSY az utóbbi évek egyik legjobb animeje, PP már egész rendben van de néha zavaró az eltúlzott Urobutcher style, R;N is beindult meg még sorolhatnám szóval van még mit nézni.


Hat neznivalobol lesz mindig eleg - Túlélsz, backlog! - de nincs kedvem most tizeniksz reszeket marathonozni amig beindul a törtenet. SSY-t majd megnezem ha vege lett, PP elegge low tiernek tünik meg mindig R;N-hez meg hozza nem nyulok CH;H meg S;G utan.

Nagyjabol csak ezeket nezem most.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 5 2013 04:13am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Feb 2013 10:57)
Hat neznivalobol lesz mindig eleg - Túlélsz, backlog! - de nincs kedvem most tizeniksz reszeket marathonozni amig beindul a törtenet. SSY-t majd megnezem ha vege lett, PP elegge low tiernek tünik meg mindig R;N-hez meg hozza nem nyulok CH;H meg S;G utan.

Nagyjabol csak ezeket nezem most.

http://3.imgland.net/pycmQw.png




Annyi mindennek álltam neki előző seasonben, hogy van még bőven cucc. C;H-re nem is emlékszem olyan rég volt és akkor még full newfag voltam az airing animekben, S;G-tel nincs különösebb bajom csak a sok faggel akik szerint BEST ANIMU EVA, R;N meg elég gyengén indult de egy ideje nézhető. Most nézem, ebben a seasonben összesen 3 seriest nézek, ilyen is rég volt.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 5 2013 04:15am
Quote (Rawen @ Feb 5 2013 11:13am)
http://3.ii.gl/QU2r_G.png

Annyi mindennek álltam neki előző seasonben, hogy van még bőven cucc. C;H-re nem is emlékszem olyan rég volt és akkor még full newfag voltam az airing animekben, S;G-tel nincs különösebb bajom csak a sok faggel akik szerint BEST ANIMU EVA, R;N meg elég gyengén indult de egy ideje nézhető. Most nézem, ebben a seasonben összesen 3 seriest nézek, ilyen is rég volt.


Ore no Kanojo eleg jo meg szerintem, tele van JoJo referencekkel.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 5 2013 06:06pm
valamiért megjött a kedvem megnézni egy animét, de igazából nem tudom miért. Legszívesebben végignézném megint a FMA-t, de sajnos már láttam, és mondjuk nagggyon álat volt, megfogott, de gondolom nagyon hasonló nincsen.
Szóval inkább úgy döngöttem,hogy hagyom az egészet :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 5 2013 06:31pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 6 2013 01:06am)
valamiért megjött a kedvem megnézni egy animét, de igazából nem tudom miért. Legszívesebben végignézném megint a FMA-t, de sajnos már láttam, és mondjuk nagggyon álat volt, megfogott, de gondolom nagyon hasonló nincsen.
Szóval inkább úgy döngöttem,hogy hagyom az egészet :D


Szerintem ezek hasonlitanak FMA-ra leginkabb:
Hunter x Hunter (ket verzio van belöle, a 2011es jobb de viszont veres reszeket jobban kicenzuraltak) - Tipikus kalandozos harcolos verekedös, nezhetsz jo sok reszt, es a 2011es verzionak meg nincs is vege.
Busou Renkin - Ez inkabb comedyre teszi a hangsulyt, vegere kicsit azert bekemenyit. 26 reszes.
Kaze no Stigma - Elöterben legföbbkepp a drama van, a törtenet igazabol semmi különös de a föszereplö alpha mint a baszas. 24 reszes, de a törtenet nincs teljesen lezarva. (Meghalt az iro)
Trigun - Ez egy klasszikus, van benne comedy, drama, jo küzdelmek, erdekes western sci-fi setting es meg a törtenetnek is van ertelme.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2013 09:58am
És én még azt hittem az anime túloz a sebességgel kapcsolatban, hát nem.

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 10 2013 10:27am
Quote (Rawen @ Feb 10 2013 04:58pm)
És én még azt hittem az anime túloz a sebességgel kapcsolatban, hát nem.

http://www.youtube.com/watch?v=oUSWwEB2T6U


>tfw sose leszel karuta vilagbajnok ;_;
Go Back To Magyar Topic List
Prev1102103104105106198Next
Add Reply New Topic New Poll